“Це сигнал, що надурили”: Військовий-нардеп розніс позицію влади щодо демобілізації в Україні

Відсутність закону про демобілізацію демотивує українських військовослужбовців. Якщо влада встановить бодай якісь, але чіткі терміни для демобілізації, то це навпаки спрацює в плюс та додасть бойової наснаги Збройним силам України. Про це телеканалу “Еспресо” заявив військовослужбовець 109-го батальйону ЗСУ, сержант роти ударних БПЛА, народний депутат Єгор Фірсов, передають Патріоти України.

“Коли військовим говорять, що демобілізація буде й треба її почекати, а потім говорять, що це неможливо, — це сигнал, що надурили”, — сказав Фірсов. Він уточнив, що це демотивує українське військо, адже людям треба давати вибір, щоб вони не відчували себе рабами.

“Треба намалювати хоча б гіпотетичний вибір і сказати, що за 3-5, нехай навіть 7 років у вас буде вибір і можливість пройти демобілізацію”, — зазначив Фірсов. За його словами, коли українські захисники почують чіткі терміни демобілізації, то це буде додатковою мотивацією для них і не призведе до того, що всі побіжать писати заяви на звільнення. Фірсов переконаний, що велика кількість особового складу залишиться в ЗСУ.

“Одних загнали до армії, і назад шляху немає, а інші “косять” від армії, насолоджуючись життям у ресторанах. Це дуже демотивує, і розколює країну, а країну потрібно зшивати. Тому питання демобілізації терміново треба вирішити, щоб чітко всім хлопцям відповісти”, — наголосив військовослужбовець-нардеп.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *