Бив головою об стінку: Український священник опинився в епіценетрі скандалу. “На очах у дітей”

Дружина тернопільського священника заявила в поліцію на свого чоловіка. Панотець нібито бив її по голові на очах у дітей. До того ж він, за словами жінки, психічно хворий – страждає на ігроманію.

В єпархії ж “божого служителя” ні в чому не підозрювали. “Панотець як панотець”, – заявили церковні чиновники.

Про те, як через конфлікти і колотнечу в сім’ї священника спалахнув справжній скандал.

Священник живе разом із дружиною і двома дітьми у селі Вікторівка на Тернопільщині. Скандали в родині тривають вже не перший рік. Дільничний двічі складав протокол на святого отця, але безрезультатно.

“Останній протокол склали два тижні тому, передали його до суду. Дружині дали направлення на судово-медичну експертизу. Вона пройшла її, і побої підтвердилися. Вона вже написала заяву, дані внесені до Реєстру досудового розслідування”, – каже спікер поліції Тернопільщини Сергій Крета.

Дружина духівника розповіла, що її чоловік жорстоко з неї поводиться – так, він хапав її за волосся і бив головою об стінку. При цьому питав у маленької дитини: “Ти любиш маму?”.

До того ж, за словами потерпілої, священник давно страждає на ігроманію, робить ставки, програє, а борги за нього доводиться віддавати родині. Через це і відбуваються всі скандали.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *