Більше не сам: Андрій Данилко повернувся у «Х-Фактор» і вразив шанувальників заявою

Український шоумен, член журі вокального шоу «Х-Фактор» на СТБ Андрій Данилко повернувся на шоу і одержав премію, чому дуже раді українці

Український шоумен Андрій Данилко, який нещодавно раптово покинув лави суддів вокального шоу «Х-Фактор», каже, що прийняв остаточне рішення. Він повернувся в проект.

Суддя проекту зізнався, що за нього всі дуже переживали, йому активно писали і навіть подарували кошеня:

“Звичайно я був тут з початку ефіру. Хочу підкреслити, що зйомки були влітку. Всі так переполошилися. Було дуже приємно, коли мені люди почали писати, більше того, подарували кота. Я назвав його Капоня. Отже, я хочу сісти в це крісло і закінчити 10 сезон з гарним настроєм. Це, чесно, була не підстава. Просто я тоді дуже втомився”, – розповів артист.

Крім того, він отримав премію прямо під час прямих ефірів. Так, його нагородили у номінації «За внесок у розвиток національної музичної індустрії» премією M1 Music Awards. 2019.

Українці одразу ж почали вітати його з отриманням нової премії.

«Заслужив», «Вітаю Андрій Михайлович ви заслужили😍😍», «Від усієї душі вітаємо з заслуженою нагородою👏👏👏 Пишаємося, що в нашій країні є такий Артист💐👍 бажаємо ще багато-багато нагород🎉»

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *