“Агресія і травля”: “Міс-Львів” оскандалилась на російському телеканалі. Українці не пробачать!

Путінські пропагандисти відзняли програму про “травлю” Наталії Болюх в Україні.

Переможниця конкурсу краси “Міс Львів-2018” Наталія Болюх взяла участь у телепрограмі на путінському “Першому каналі”, який фінансується з бюджету РФ.

Програма вийшла в ефір 23 грудня.

Російські пропагандисти відзняли цілу годинну програму про “травлю”, нібито організовану проти дівчини українськими націоналістами після того, як вона відвідала Москву.

У студії “Першого каналу” ведучі представили двох політологів, які начебто є “рупором України”. Ті заявили, що Болюх необхідно позбавити українського громадянства та вислати з України. Після цих заяв пропагандисти зробили висновок: “українські націоналісти репресують “Міс Львів” за візит до Москви”.

Сама Болюх у студії заявила, що нікому нічого не винна, не має ніякого стосунку до політики і може робити все, що хоче. Коли дівчину попросили відповісти, чий Крим, вона промовчала. Ведучі тим часом зробили низку заяв про “фашистів і нацистів” в Україні, які “вкрали” територію в РФ і віддали її американцям, а також про готовність “об’єднати країну” (маючи на увазі об’єднати Україну з РФ). Болюх цього не заперечила, а у відповідь на коментарі одного із нібито проукраїнських “політологів” заявила, що “дотримується думки про те, що в Україні все ж більше адекватних людей”.

Також дівчина розповіла, начебто по прильоту до Львова якісь чоловіки чіплялися до неї в аеропорту, пропонуючи відіслати назад до Москви. Цими словами Болюх підтвердила “агресію” і “травлю”, які проти неї нібито розгорнули в Україні. Згодом – повторила сказане начебто на детекторі брехні.

Нагадаємо, раніше переможниця конкурсу “Міс Львів-2018” та перша віце-міс “Україна-Всесвіт”, львів’янка Наталія Болюх засвітила у мережі свої стосунки з впливовим та заможним московським чиновником. Останній згодом зізнався у контактах із Володимиром Путіним, назвав українців “хохлами”, Крим – російським і пригрозив, що скоро “вся Україна буде російською”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *