“Або у тебе це є, або ні”: солістка “НеАнгелів” вразила шанувальників незвичайним відео. Це вражає!

Зірка брала участь у новій стильній зйомці і з цієї нагоди представила незвичайне відео

Відома українська співачка, солістка групи «Неангели» Вікторія Смеюха здивувала шанувальників серією знімків, на яких виблискувала в прозорому вбранні

Артистка вирішила цього разу не тільки приємно здивувати шанувальників яскравими кадрами, але ще й спантеличити зміною способу. Як відомо, не так давно зірки української групи «Неангели» вирішили влаштувати цілу серію безперервних подорожей з концертною програмою, тому завжди активно готуються до майбутніх концертів.

Як відомо, група приступила до масштабного туру, але при цьому намагається не забувати про спорт і правильне харчування. Схоже, це дійсно так, адже Вікторія продемонструвала дивно струнке тіло і нову незвичайну зачіску. Білий костюм вигідно підкреслив форми зірки, а місцями блискуча, легка тканина надає йому пікантності.

Зазначимо, що зірка брала участь у новій стильній зйомці і по цій нагоді представила також в разділі Сторі кілька цікавих кадрів.

«найкраще, що могло зі мною статися – це артистизм. Навик, який стирає всі межі . Вміння легко перевтілюватися потрібно вчиться і це допомагає мені в роботі зі всілякими образами. Я не боюся бути різною.😉🎀 На відео 50 відтінків Вікторії. 🤣🤣🤣», – пише Вікторія.

Користувачі не залишилися байдужі:

«Справжня зірка!!!⭐️⭐️⭐️», «Класна!!! 💋💋💋Лялечка❤️❤️❤️», «Чудово, Вікторія! 👏можна навчитися багато чому, але як кажуть “або у тебе є, або немає “😀👧🌹📷👍», «Лялечка красуня 😍😍😍», «Чарівна», «Ти вийдеш за мене заміж💋😍😘», «Я буду червоною шапочкою,ти вовком😂так так саме цей кліп і згадався😉», «Сама елегантність», «Тільки рачком)))», – пишуть шанувальники.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *