23 грудня – день Чудотворної ікони Божої Матері «Знамення». Ось що варто зробити в цей день

Одне з найбільш особливих зимових свят для всіх православних. Багато людей чекають цього дня, щоб попросити Богородицю про найзаповітніше.

Отже, що ж необхідно зробити в день шанування ікони Божої Матері «Знамення». Ось 3 найзначиміших справи.

Перше, що варто зробити – це відвідати церкву. В цей день у всіх православних храмах буде проводитися дуже красива служба, присвячена Богородиці.

У храмі обов’язково помоліться про своє заповітне прохання перед іконою Богородиці. Також можна поставити свічку або принести букет квітів до ікони Божої Матері.

Моліться від усієї душі і тоді Божа Матір відгукнеться на ваші молитви. Існує чимало письмових свідчень чудес Богородиці в цей день.

Друге, про що варто пам’ятати – якщо у вас немає можливості відвідати храм в цей день, то не відмовляйте собі в молитві Богородиці. Обов’язково помоліться вдома. В цей день Богородицю просять про сімейне щастя, благополуччя і світло.

Існує повір’я, що Богородиця дасть вам особливий знак, що ваші молитви почуті. Свідчення віруючих підтверджують це повір’я.

Третє, що важливо – в цей день не рекомендують відмовляти нікому в проханнях. Можливо, вашими руками Божа Матір відгукується на чиюсь молитву.

Джерело 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *