Звернувся до світу! Потрібно закрити небо над Києвом – разом протистояти ворогу. Чекаємо допомогу!

Руслан Стефанчук звернувся до парламентів та урядів всього світу. Просить посприяти у “закритті” неба над Києвом і ЧАЕС, про це повідомляється у Telegram Верховної Ради.

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук звернувся до світових парламентів та урядів по допомогу у війні з Росією. Від імені парламенту України звертаюся до парламентів і урядів світу рішуче та разом протистояти спробам руйнації безпекового правопорядку, – сказав Стефанчук.

Він наголосив, що агресія Росії триває, а мирні міста, зокрема Київ, Харків, Суми, опинилися під ракетним обстрілом. У зону ризику потрапила і Чорнобильська АЕС. Спікер Ради зазначив, що окупанти можуть спричинити там екологічну й техногенну катастрофу. У зв’язку з усім цим Стефанчук закликав світову спільноту допомогти у “закритті” неба над Києвом та ЧАЕС.

Вчора спікер Ради заявив, що поруч з ним стоять представники усіх політичних сил, і їх не роз’єднують політичні погляди, а об’єднує єдине прагнення – служити державі Україна і народу України.

З самого ранку Верховна Рада продемонструвала єдність. Ми підтримали запровадження воєнного стану в Україні. Зараз ми на повному зв’язку з парламентами зарубіжних країн. Ми всі працюємо, ми не припинили роботу. Ми зробили перерву в нашому засіданні і за необхідності прийняття будь-яких необхідних для держави рішень ми зберемося і проведемо засідання, – наголлсив Стефанчук.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *