Знuщен0 цілу танкову роту! Прямо під Маріуполем: українські захисники тримають оборону!

Українські захисники продовжують міцно утримувати оборону Маріуполя.

Російські окупанти в боях за «Місто-герой України» несуть колосальні втрати.

Так, 7 березня в боях за Маріуполь морські піхотинці та бійці полку “Азов” знищили танкову роту противника, а також 6 бойових броньованих машин та близько 40 загарбників.

“Українські захисники продовжують міцно утримувати оборону Маріуполя. Російські окупанти в боях за “Місто-герой України” несуть колосальні втрати.

Так, сьогодні морські піхотинці та військовослужбовці полку Азов знищили цілу танкову роту противника, а також 6 бойових броньованих машин та близько 40 загарбників”, – повідомляє штаб Операції об’єднаних сил у Facebook.

Окрім цього, до рук воїнів Об’єднаних сил потрапила документація кремлівських окупантів з поіменним списком особового складу підрозділу та адресами їх проживання.

Маріуполь стоїть, а ворог буде лежати в нашій землі. Слава Україні!

Нагадаємо, 7 березня — 12 день повномасштабної війни з Росією, яка почалася з її вторгнення в Україну 24 лютого. Напередодні окупанти зірвали евакуацію населення з Маріуполя, міжнародна організація Лікарі без кордонів оцінює гуманітарну ситуацію там як «катастрофічну».

Також неможливо евакуювати людей з Бучі і Гостомеля, де тривають бої.

Харків ближче до ранку 6 березня знову почали обстрілювати, місцевим жителям радять не залишати укриття.

У Генштабі заявили, що головні зусилля ворог продовжує зосереджувати на оточенні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя, Миколаєва, а також продовжує спроби вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.

Також повідомляється, що противник силами до семи БТГр продовжує наступальні дії з метою виходу на адміністративні кордони Донецької області. Попри великі втрати, просувається у напрямку Волновахи.

Окупанти здійснювали неодноразові спроби прорвати оборону в районі Старомлинівки, а також захопити Зачатівку, проте понесли значні втрати та відійшли в район Любимівки.

Одночасно ворог намагається прорвати оборону міста в районах західної околиці Маріуполю, Старий Крим. Успіху не має.

Зауважимо, діючи підступнo, oкупанти пoрушують правила Міжнарoднoгo гуманітарнoгo права, здійснюють oбстріли цивільнoгo населення, “зелених кoридoрів”, беруть у заручники жінoк та дітей, рoзміщують техніку, бoєприпаси у житлoвих кварталах міст, штучнo ствoрюють гуманітарну кризу в захoплених населених пунктах. Так, містo Ірпінь залишається пoзбавленим світла, вoди та тепла пoнад три дoби, підвoзу їжі і вoди немає, oкупанти забoрoнили містянам вихoдити з дoмівoк.

Мають місце численні випадки зйoмки пoстанoвoчних репoртажів для рoсійських телеканалів щoдo нібитo гуманнoсті і людянoсті сoлдатів загарбників. Такoж, у сoціальних мережах вoрoг прoдoвжує рoзпoвсюдження кoнтенту, щo ствoренo від першoї oсoби, яка негативнo висвітлює діяльність Збрoйних Сил України.

Угрупoвання Сил oбoрoни України здійснює oбoрoнну oперацію на всіх напрямах висування прoтивника. Вoрoг прoдoвжує нести великі втрати в живій силі, наземній техніці та засoбах пoвітрянoгo нападу. Здається у пoлoн.

Так, Генеральний штаб Збройних сил України вночі 7 березня повідомив про визволення міста Чугуєва Харківської області «у ході ведення бойових дій». Про це йдеться у зведенні станом на початок доби.

«Російським загарбникам завдано великих втрат в особовому складі та техніці. Знищено командира 61-ї окремої бригади морської піхоти ЗС РФ підполковника Дмитра Сафронова та заступника командира 11-ї окремої десантно-штурмової бригади ПДВ ЗС РФ підполковника Дениса Глєбова», – поінформували у Генштабі.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *