Знову за старе: Тимошенко викрили – Леді Ю такого не чекала. Не сховається

У 2019 ВО «Батьківщина» на 3 млн гривень профінансували дві компанії з очевидними ознаками фіктивності.

Як повідомили в громадському русі ЧЕСНО, обидві фірми не ведуть ніякої діяльності, але засновані в один день і є власністю однієї людини.

Йдеться про ТОВ «Артлокс» і ТОВ “Вайнолс», заснованих 31 жовтня 2019 року. Вони протягом 4-го кварталу 2019 року перерахували партії 1 і 2 мільйони, відповідно. Обидві компанії очолює Дмитро Терехов, раніше – до 1 листопада – проживав в Макіївці. Це окупована територія. З 24 грудня він має столичну реєстрацію.

На Терехова зареєстрована і третя фірма – ТОВ «Степкорс» і теж 31 жовтня. Вона грошей партії не перераховувала. Номери телефонів, які зазначені в контактній інформації всіх трьох компаній, не обслуговуються.

Тому журналісти сумніваються в реальності компаній.

Раніше стосовно фінансування “Батьківщини” також були викривальні розслідування. Наприклад, в березні 2019 року журналісти знайшли зв’язок між фейковими донорами партії «Батьківщина» і людьми, безпосередньо пов’язаними з «газовою справою» депутата Олександра Онищенка. Чи може це бути збігом? Таке питання поставили автори розслідування програми «Наші гроші».

Нагадаємо, партія Юлії Тимошенко протягом 2018 року одержала рекордні асигнування, що перевищують 150 мільйонів гривень, нібито від звичайних українців, які вирішили проспонсорувати партійну діяльність. Журналістське розслідування на всеукраїнському рівні виявило, що деякі донори, які перерахували по 150 тисяч гривень, отримують мізерні зарплати і ледве зводять кінці з кінцями.

Раніше, вінницькі журналісти поспілкувалися з двома «донорами» з Літинського району, які виявилися безробітними, а один ще і з непогашеним кредитом на 15 тисяч. Обидва чоловіки підтвердили, що підписували якісь «папери», але навіть не знають змісту тексту. Їм обіцяли за це віддячити, але так нічого і не дали. І таке фіксувалося повсюдно.

У програмі «Наші гроші» зазначається зокрема, що одним з донорів «Батьківщини» виявилася співробітниця супермаркету Наталка Зубар. При аналізі «донорів» з’ясувалося, що вона нібито перерахувала партії майже 1,5 млн гривень, як і її сестра, а її племінник пожертвував понад 1 млн гривень. Журналісти з’ясували, що Зубар також є бенефіціаром двох компаній, одна з яких пов’язана з фігурантом «газової справи» Олександра Онищенка, якого звинувачують в несплаті двох мільярдів гривень податків.

Ще один донор «Батьківщини» Михайло Верман нібито перерахував партії більш 1 млн гривень. Цей чоловік відомий як власник ще однієї компанії-фігуранта «газової справи» – «Арт-Ельм».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *