Знайшли тіло. В будинку екс-міністра трапилось немислиме! Подробиці приголомшують

У п’ятницю, 21 лютого, близько 22:00, під Києвом в селі Чайки в будинку екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари застрелився чоловік.

Про це повідомляє Информатор.

На місці працювали правоохоронці, але вони відмовилися коментувати ситуацію. За тим, що відбувається спостерігали кілька жителів сусідніх будинків, які підтвердили, що в цьому будинку проживає сім’я Кожари.

Як повідомляє в своєму Telegram-каналі політик Ігор Мосійчук, загиблим виявився Старицький Сергій Геннадійович, 1963 року народження, колишній директор ТОВ «Спорт медіа проект». Він нібито був п’яний і застрелився з пістолета Jericho, який зареєстрований на Кожару.

На сайті YouControl зазначено, що компанія «Спорт медіа проект» займалася виданням журналів і газет, але припинила діяльність ще в 2008 році.

У мережі інформації про Старицького не багато, лише статті про його роботу в агенстві Atlantic Group і чутки про призначення на посаду на телеканалі «Інтер», але все це датується 2006 роком, а більш свіжих новин про чоловіка немає.

Леонід Олександрович Кожара – український політичний і державний діяч, дипломат. Депутат Верховної ради України кількох скликань – член Партії регіонів України. Міністр закордонних справ України з 24 грудня 2012 до 23 лютого 2014 року, колишній голова ОБСЄ і ОЧЕС. На даний момент є заступником голови партії «Соціалісти».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *