В парламенті Німеччини напередодні заявили, що країна має негайно доставити в Україну далекобійні крилаті ракети Тaurus, і українці мають право використовувати їх для завдання ударів по російській території. На такі заяви вже істерично відреагували в Кремлі.

У відповідь на це одіозний заступник керівника Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв у Telegram погрожує Німеччині ударами по заводах, на яких виробляють ці боєприпаси. Крім того, він образливо висловився про громадян України.

«Очільник комітету з оборони ФРН з прізвищем, яке важко вимовляти, …вимагає негайно поставити Збройним Силам України ракети Тaurus, щоб київський режим міг завдавати удари по території Росії для ослаблення постачання нашої армії. Мовляв, це відповідає міжнародному праву. Ну, в такому разі і удари по німецьких заводах, де ці ракети роблять, будуть повністю відповідати міжнародному праву…», — істерично заскиглив Мєдвєдєв.

Крім цього Мєдвєдєв влип в скандал, привітавши громадян країни-агресора з так званим «приєднанням нових територій». Скандальний заступник голови Ради безпеки РФ  пообіцяв, що Росія загарбає ще більше регіонів України.

У відповідь на це радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк порадив забути, що існують “нові території Росії”. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Пам’ятайте: немає жодних “нових територій Росії”, “анексованих територій” і немає жодних шансів на те, що Росія зможе зберегти над ними контроль. Є лише територія України, включно з Кримом, де точаться важкі бої для знищення російського окупаційного угруповання та амбіцій російської авторитарної держави”, — запевняє Подоляк.

Він також наголосив, що після 584 днів війни РФ втратила репутацію країни, якої нібито треба боятися, тому не треба звертати увагу на чергові “загрозливі” виступи офіційних осіб Росії.

Джерело