Зізнався у всьому! Президент США зробив різку заяву. “Був ідеальним, без тиску”

Президент США не стримався і зробив різку заяву

Президент США Дональд Трамп заявив, що його розмова з президентом України Володимиром Зеленським “був ідеальним і без тиску”

Про це він написав в Twitter.

Лідер США висловив обурення тим, що Ненсі Пелосі, спікер Палати представників Конгресу, почала процедуру імпічменту, має право оголошувати імпічмент президенту США, хоча у неї немає великого більшість у Палаті представників.

“Вона (Пелосі, – ред.) отримала нуль голосів республіканців, що злочину не було, дзвінок з Україною був ідеальним, без тиску, – додав Трамп.

Нагадаємо, раніше палата представників Конгресу США проголосувала за обидві статті обвинувачення проти президента США Дональда Трампа в рамках процедури імпічменту.

За першу статтю – зловживання владою – проголосували 230 конгресменів з необхідних 216. Проти висловилися 197 конгресменів, один утримався.

Друга стаття – перешкоджання розслідуванню Конгресу в розслідуванні справи про імпічмент – набрала 229 голосів при необхідних 216. Проти висловилися 198 конгресменів, один утримався.

Тепер пакет документів направлять до верхньої палати американського парламенту – Сенат. Для того щоб відправити Трампа у відставку, буде потрібно дві третини голосів сенаторів. Варто відзначити, що більшість у Сенаті республіканці мають.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *