“Життя нашої донечки залежить від грошей”: Допоможіть Ганнусі повернутися до нормального життя

Батьки раділи появі Ганни на світ і навіть не підозрювали, що життя їхньої крихітки під загрозою через ваду, яка сформувалась в тілі дівчинки.

«Вже за два тижні від народження почалися соплі, і вона трошки пожовтіла, ми поїхали у Мукачівську обласну лікарню, де пробули майже місяць, але лікування не давало результату і не могли встановити правильний діагноз. Анічка все більше жовтіла», – розповідає мама дитини.

Тож батьки почали шукати дієвого лікування у всій Україні і у львівській клініці у дитини виявили патологію – атрезію жовчновивідних шляхів.

«В голові страх, шок, потрібна операція. У віці двох місяців нам були зроблені дві операції, одна з них Касаї, після них місяці реабілітації. Відтоді ми проходимо постійні обстеження, контрольні аналізи, ми майже рік в лікарні. Але тепер у нас почав наростати асцит і цироз печінки прогресує, вирок – трансплантація печінки. Страшно усвідомлювати, що життя нашої крихітки залежить від грошей. Дякуючи Богу, я підходжу як донор для своєї дівчинки», – розповідає мама крихітки.

Родина вирішила лікуватись в бельгійській клініці, але тепер їм потрібно зібрати 148 тисяч євро на оплату медичних послуг і тривале перебування в країні. Частину коштів вже зібрали, але цього дуже мало, родина дівчинки благає про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7574 0717 1257

Бруняк Мар’яна

https://www.facebook.com/groups/539252460252430/

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *