«Жінка з двома дітьми завжди права»: Микола Тищенко зробив гучну заяву про розлучення

У мережі вже не перший місяць не вщухають пристрасті навколо розлучення відомого телеведучого Володимира Остапчука.
Так, днями, колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко каналу «Україна» дала інтерв’ю, в якому розповіла причини, через які вони з Володимиром розійшлися. На наступний день після виходу програми шоумен вирішив зробити крок у відповідь і написав розгорнутий коментар в соцмережах, де говорив про те, що не хотів би, щоб вся країна обговорювала його особисте життя.

 «Всі ці 5 місяців до сьогоднішнього дня я не поширювався з приводу нашого розлучення і до сих пір вважаю, що від такого повороту найбільше постраждають наші любі дітки. Але я можу зрозуміти і в якійсь мірі виправдати такий емоційний вчинок Олени. Це жіноча образа і злість », – зокрема написав Володимир Остапчук.

Цей пост зібрав багато коментарів. Зокрема, висловив свою думку і відомий ресторатор і колишній ведучий, а тепер депутат Верховної Ради Микола Тищенко.

«Чоловік який думає, що подумають інші, приречений на нові і нові чутки. Живи, твори, люби (старовинна кельтська мудрість) P.s Пам’ятай, жінка з двома дітьми завжди права », – написав він.
Думка Миколи Тищенка підтримали багато читачів, які також вважають, що це не чоловіча справа – обговорювати розлучення на всю країну.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *