Зеленський знищив Порошенка! Головний секрет розкрито. Не залишив жодного шансу

Глава України Володимир Зеленський ще досить наївний та самотній, адже, ставши лідером держави, він втратив не тільки друзів, а й нажив ворогів. Відповідну думку стосовно президенства висловив український політолог Михайло Подоляк.

“Безсумнівно, цей рік для Зеленського виявився надзвичайно важким. Йому довелося швидко позбавлятися від багатьох ілюзій. Більше злитися і хапатися за голову… Президентство швидко довело йому, що на такому рівні друзів вже не буває. Фаворити – так. Радники. Ситуативні попутники. Ефективні рішали. Посередники. Іронічні посильні від незадоволених “сильних світу цього”. Але тільки не друзі…”, – написав він.

Окрім цього, політолог додав, що Зеленський все ж молодець, адже зумів зруйнувати “коло”, по якому і передавалася влада в Україні.

“Зеленський все-таки велика розумниця. Він блискуче вибив геть рідкісного суб’єкта П., коли вирішив вдарити Систему нетрадиційно. Відшмагати її публічно. Зруйнувати сміхом. Принизити сакральні злодійські традиції. Зламати традиційну спадковість передачі влади по колу. Але гірше війни, ніж проти армії рідкісних мерзотників, не буває. Тим більше якщо ти не інтриган, без команди і без когорти вольових виконавців, здатних жорстоко ламати через коліно всіх цих “важковаговиків”, – написав Подоляк.

Також він зауважив, що серед головних проблеми президента є згаяний час та наївність, якої не було в жодного глави держави.

“Ключова проблема ВА очевидна. Це згаяний час. Адже вже навколо розлилася отруйне середовище. Ненависть тих, що втратили. Заздрість тих, що недоотримали. І всюди – суцільні хитрості, поняття, обмани… Але Зеленський, на жаль, все ще вірить в те, що якщо людина проводить гарну презентацію, сипле розумними словами, значить він знає як робити. У Зеленського все ще багато тієї самої наївності, якої ніколи не було в інших наших президентів, відмінно розуміли, що в крісла приходять для “покрасти”, – підсумував політолог.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *