Зеленський здав аналізи! Все відбулось пізно вночі. Разумкова теж зачепило

Президент України Володимир Зеленський заявив, що всі особи, які контактували з зараженим коронавірусом народним депутатом Сергієм Шаховим, пройдуть швидкий тест на коронавірус.

Про це він сказав у своєму зверненні до українців, яке опубліковано на Facebook-сторінці Зеленського.

“Не можу не сказати про народного депутата Шахова. На жаль, його тест на коронавірус показав позитивний результат. Пан Шахов ізольований. Вчора, в системі “Рада” була зареєстрована його персональна картка для голосувань. Його колеги “кнопкодавили”. На жаль. Але, на щастя, депутата Шахова не було в залі засідань Верховної Ради України”, – сказав він у своєму зверненні до українців в середу.

Зеленський наголосив, що встановлено повний перелік осіб, з якими Шахов контактував останнім часом, і всі вони пройдуть швидкий тест на коронавірус.

Зазначимо, телеграм-канал Легітимний, посилаючись на своїх джерела в ОП, повідомляє, що Зеленський здавав аналізи на коронавірус.

Президент здоровий.

Ця процедура буде повторюватися нерідко, щоб убезпечити Президента.
Президент намагається зараз комунікувати тільки зі своїм «найближчим» оточенням.
Ці запобіжні заходи робляться заради блага всієї країни.

Також Легітимний повідомляє, що аналізи на коронавірус вже здали (або будуть здавати сьогодні) : Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Глава Офісу Президента Андрій Єрмак, а також ряд Міністрів і тому числі і міністр МВС Арсен Аваков.


Джерело доповнює, що Офіс Президента поставив завдання МОЗ, кожні два-три дні брати аналізи у всього вищого керівництва країни. Щоб запобігти «параліч» всього державного апарату.

Окрім того, Народних депутатів, які контактували із зараженим коронавірусом нардепом Сергієм Шаховим, перевіряють на наявність захворювання. Про це “Українській правді” повідомило джерело в керівництві парламенту.

За даними видання, наразі в парламенті визначають коло осіб, які мали контакт із Шаховим, і проводять їх перевірку. Тест на вірус має пройти також спікер парламенту Дмитро Разумков.

“Разумков почувається добре. Але все одно перевіриться”, – повідомило ЗМІ джерело з оточення спікера.

Зазначимо, Президент України Володимир Зеленський закликав українців не вірити фейкам про коронавірус та користуватися лише офіційними джерелами інформації органів державної влади. Про це йдеться у відеозверненні президента, розміщеному на сторінці Офісу президента в соцмережі Facebook.

«Набагато швидше від вірусу поширюються фейки щодо нього. Страшилки про 400 тисяч хворих на коронавірус в Україні – брехня», – заявив він. Зеленський закликав всіх українців довіряти тільки офіційним джерелам інформації – офіційним сторінкам МОЗ, уряду, Верховної Ради, Офісу президента України.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *