Зеленський запропонував витратити 2,9 млрд від Газпрому на 220 лікарень

Президент України Володимир Зеленський запропонував витратити 2,9 мільярда доларів, які Нафтогаз стягнув з Газпрому за рішенням Стокгольмського арбітражу, на облаштування приймальних відділень у 220 опорних лікарнях.

«Те, що ми можемо точно зробити швидко — це опорні лікарні. За рахунок грошей після арбітражу від Нафтогазу у нас зараз є можливість швидко зробити 220 приймальних відділень», — повідомив Зеленський.

Про це пише Мій Світ, за матеріалами Громадське

Він також додав, що Україна реалізує декілька програм щодо закупівлі швидких.

Раніше президент пропонував витратити ці гроші на інфраструктурні проєкти, медичну сферу та енергоефективність.

«Ми плануємо додатково спрямувати кошти на будівництво доріг — це наш інфраструктурний пріоритет, на інші інфраструктурні проєкти, на медичну сферу та енергоефективність. Один з планів — побудувати понад 200 приймальних відділень медичної допомоги по всій Україні», — заявляв Зеленський.

30 грудня 2019 року, за 1 добу до закінчення угоди про транзит газу, Україна та Росія підписали новий контракт на транзит, а також низку інших домовленостей. Серед них, зокрема, відмова Нафтогазу та Газпрому від судових спорів одне проти одного, виплата Газпромом 2,9 мільярда доларів компенсації за рішенням арбітражів та пробачення Україною 7,4 мільярда доларів штрафу за порушення Газпромом антимонопольного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *