Зеленський піде зі мною на допити! Порошенко приголомшив українців. Як він посмів це зробити

Юрист Андрій Портнов, вчора ввечері виступив із заявою:

Шановні друзі, інформую, що сьогодні я був допитаний слідчими ДБР за моєю заявою про державну зраду Порошенко, який організував підписання в Мінських угодах пунктів про необхідність узгоджувати перехід під український контроль власного кордону з лідерами окупованих територій.

Нагадаю, фігуранту також інкримінується взяття від імені України зобов’язань приймати зміни до законів і Конституції України на тему Донбасу тільки за погодженням з тими, хто контролює окуповані території.

Крім того, досліджується, за яких обставин головний державний і військовий злочинець підписав зобов’язання провести всеосяжну амністію, включаючи тих, хто причетний до умисних вбивств українських громадян.

Вважаю, в цій справі потрібно встановити також похвилинну хронологію імплементації українською делегацією письмових пропозицій від присутніх на підписанні угоди лідерів окупованих територій.

Кожна людина в країні повинна знати, завдяки чиїм дешевому пафосу, легковажності і поверховості ми не можемо наблизитися до вирішення проблеми Донбасу.

Українці вважають, що це відповідь Порошенку, який заявив, що Петро Порошенко вважає, що зміна голови Офісу президента з Андрія Богдана на Андрія Єрмака посилить рух до капітуляції України перед Росією.

“Спозираючи, як саме українське керівництво поступово припиняє політико-дипломатичний спротив агресору, скочуючись до політики його умиротворення, вони все менше розуміють, чому мають обстоювати український інтерес активніше за саму Україну. В цьому сенсі останні перестановки в Офісі президента і не тішать, і не зловтішають.

З одного боку, шило на мило, з іншого – поганий знак, бо очевидним є посилення партії капітуляції.

Вже скоро рік, як до влади прийшли затяті критики Мінських домовленостей. Як виявилося, “голуби миру” прилетіли з порожніми дзьобами, тобто без власного мирного плану. Далі більше: в Парижі Володимир Зеленський додав і свій автограф до того комплекту документів, які умовно і називаються Мінськом (може скласти мені компанію в походах на допити до ДБР, яке копає під Мінськ).

Альтернативи Мінську так і не запропонували. І знаєте чому? Тому що її нема і тепер, коли простір для маневру в України значно ширший. А в ситуації п’ятирічної давнини не було й поготів.

В коментарях українці пишуть, що Зеленському не має вибору тепер, і він підписуючи в Парижі документи ( Мінська), вирвав для України кращі умови, вже не говорячи про обміни полоненими, та перемогу у міжнародних судах. Порошенку варто було б не заздри, адже саме Зеленського називають президентом Миру.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *