Зеленський негайно заборонив! Повідомили тривожні новини, гряде серйозний скандал: Питання зняте

Уповноважений президента з земельних питань Роман Лещенко заявляє, що намічається дуже серйозний скандал з питання перспективних планів об’єднаних територіальних громад, і вважає, що цей процес буде пролонговано.

Про це йдеться у заяві Лещенка у ході онлайн-зустрічі на тему “Очікувані нововведення державної аграрної політики”.

“Реально намічається дуже серйозний скандал з питання цих перспективних планів. По-перше, відбувався повний треш в областях: губернатори до останнього, вночі, під всякими приводами формували перспективні плани, міняли ці громади по кілька разів.

Сьогодні, для розуміння, тільки 30-35% по тих областях громад можна затверджувати на Кабміні, а по іншим йдуть революційні мітинги, скандали, виноси з кабінетів і так далі. Ситуація дуже складна”, – заявив він.

Уповноважений президента навів як приклад ситуацію з твердженням перспективного плану Черкаської області, який був затверджений не в тій редакції, яку подавав глава ОДА.

На думку Лещенка, цей процес буде пролонговано.

Він підкреслив, що в найближчі тижні це питання буде на особистому контролі президента, оскільки “ситуація вже дуже ризикована з точки зору реалізації реформи децентралізації та в частині, яка стосується виборчої позиції”.

Уповноважений президента додав, що до сьогоднішнього дня немає розуміння, як будуть проходити вибори.

За його словами, міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов “не задекларував”, як Україна рухається в частині децентралізації.

Він висловив переконання, що вийти в жовтні на комплексні проекти рішень об’єднаних територіальних громад під нове виборче законодавство практично неможливо.

Крім цього, не меншого”шуму” наробила його заява про те, що Президент України Володимир Зеленський має намір ветувати ухвалений у січні ВР податковий закон №1210 зі своїми пропозиціями.

“На законопроект №1210 буде накладено вето з пропозиціями та зауваженнями президента. Виходячи з цього “соєві правки” з точки зору реалізації за цим законопроектом – питання зняте”, – сказав Лещенко.

За його словами, на сьогодні є розуміння і підтримка з питання скасування “соєвих правок” з боку аграрного комітету Ради та уряду, і в планах піти шляхом прийняття депутатського законопроєкту авторства нардепа Олега Тарасова (“Слуга народу”).

“Наприкінці травня Верховна Рада переходить у штатний режим роботи, ми проведемо додаткові консультації з депутатськими групами, думаю, в разі активної роботи протягом календарного місяця ми закриємо це питання, оскільки була публічна обіцянка президента щодо “соєвих правок”, – зазначив уповноважений президента.

Він додав – якщо законопроєкт буде ухвалений, то набуде чинності з моменту оприлюднення.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *