Збр0я в Україну! Колосальна підтримка від всього світу: поборемо ворога разом! Агресор поплатиться

Країни світу масово постачають зброю та фінансування на підтримку України під час війни з РФ.

Зокрема Австралія сприятиме наданню Україні летальної зброї через партнерів по НАТО – США та Велику Британію, заявив прем’єр-міністр країни Скотт Моррісон.

Про це повідомило видання Sydney Morning Herald

“Ми вже надаємо значну підтримку з точки зору нелетальної допомоги, але я щойно розмовляв із міністром оборони, і ми будемо намагатися надати будь-яку підтримку летальнійї допомозі через наших партнерів по НАТО, зокрема Сполучені Штати та Об’єднане Королівство.

Ми будемо працювати через ці канали, тому що це найефективніший спосіб зробити це. Вони вже надають підтримку в цих сферах, і ми будемо допомагати їм у тому, що вони роблять”.

За словами Моррісона, “уряд Австралії й надалі відстоюватиме те, що є правильним, коли йдеться про Україну”.

У свою чергу Португалія надасть Україні зброю і військове обладнання для допомоги у протидії російським військам.

Про це повідомило Міністерство оборони Португалії у твіттері.

“На запит української влади Португалія надає військове обладнання – бронежилети, шоломи, тепловізори, гранати і боєприпаси різного калібру, портативні радіо, аналогові ретранслятори та автоматичні гвинтівки G3”, – повідомляє оборонне відомство.

Окрім цього, Норвегія готова переглянути питання ненадання Україні військової допомоги через законодавчу заборону на постачання країною зброї в зони конфліктів.

Про це повідомив прем’єр-міністр Йонас Гар Стьоре, пише NRK.

“Це дуже особлива ситуація, і нам варто переглянути положення законодавства”, — зазначив голова норвезького уряду.

Ще у п’ятницю, 25 лютого, Стьоре казав, що Норвегія не може відступитися від свого принципу не постачати зброю та боєприпаси у зони конфліктів, що закріплено рішенням парламенту від 1959 року.

Нагадаємо, напередодні Німеччина, яка послідовно відмовлялася постачати Україні озброєння, офіційно вирішила передати Києву 500 переносних зенітно-ракетних комплексів Stinger і тисячу одиниць протитанкової техніки.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *