Закрити авіапростір! Блокада РФ – ЄС з нами, гідна підтримка!

Естонія, Литва, Латвія та Румунія оголосили про свої рішення щодо заборони російським авіакомпаніям пересуватись у своєму повітряному просторі. Про це інформує американський телеканал CNN та естонська телерадіокомпанія ERR.

“Ми запрошуємо всі країни ЄС зробити те ж саме. У демократичному небі немає місця літакам держави-агресора”, – написала прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас.

В уряді Литви також оголосили про заборону на використання повітряного простору Росією.

Латвія теж закриває свій повітряний простір для російських авіакомпаній. Під заборону потраплять усі зареєстровані в Росії комерційні авіакомпанії, наголосив міністр юстиції Яніса Борданса.

Румунія також закрила свій повітряний простір для російських авіакомпаній.

Про це повідомив глава МЗС Румунії Богдан Ауреску.

“Румунія щойно приєдналася до інших країн-членів ЄС, які заборонили російським авіакомпаніям літати у нашому повітряному просторі. Румунія закликає всіх партнерів і союзників вжити таких дій, оскільки ми, як і раніше, рішуче підтримуємо Україну, яка зазнає нападу. Україна не самотня і необхідні санкції проти Росії за її агресію”, – написав він.

Про закриття неба для російських літаків із півночі 26 лютого заявила Польща.

“Я наказав підготувати ухвалу Ради міністрів, яка призведе до закриття повітряного простору для російських авіакомпаній”, – заявив прем’єр-міністр країни Матеуш Моравецький.

Після аналогічне рішення ухвалив і уряд Болгарії. Міністерство транспорту країни заявило, що рішення прийнято у зв’язку з ескалацією війни та на знак солідарності з Україною.

Про рішення закрити небо для російських літаків заявила й Естонія.

“Ми готуємо пропозицію щодо відповідного рішення, згідно з яким планується закрити повітряний простір Естонії для російських авіакомпаній. Закликаю наших балтійських колег зробити те саме, щоб відрізати Росію від європейського повітряного простору”, – заявили в міністерстві економіки та інфраструктури країни.

Слідом за Естонією рішення не пускати російські літаки у свій повітряний простір ухвалила і Латвія. Закрите для них небо Чехії. Пізніше повітряний простір для російських літаків закрили Румунія та Литва.

Велика Британія, Молдова та Чехія раніше закрили свій повітряний простір для російських авіакомпаній після нападу на Україну.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *