“Закидали будівлю камінням і шашками”: Радикали влаштували погром у мерії. “Хотіли прорватись до депутатів і чиновників”

Члени радикальної патріотичної організації спробували прорватися на засідання органу місцевої влади, однак правоохоронні органи не дозволили їм цього – 20 осіб були затримані.

Сьогодні в місті Жмеринка Вінницької області спробували зірвати засідання місцевого органу влади. Активними учасниками штурму були представники організації “Національні дружини”.

Як повідомляє прес-служба обласного управління поліції, члени радикальної патріотичної організації спробували прорватися в будівлю міської ради Жмеринки і закидали приміщення димовими шашками і камінням. В цей час в міськраді йшло засідання, його і збиралися зірвати активісти.

На місце приїхали співробітники поліції, вони не дозволили учасникам протесту пробитися до чиновників та депутатів. В результаті 20 осіб було затримано і доставлено до місцевого відділення поліції. Також на місце приїхали бригади швидкої допомоги, в свою чергу, поліція забрала на штрафмайданчик два автомобіля, на яких приїхали активісти.

Очевидці подій виклали в Інтернет відео з місця погрому.

А ось так виглядав міська рада після хуліганських дій: як можна помітити, частина затриманих має тілесні ушкодження.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *