Захоплення українського судна: окупанти злили відео допиту рибалок. Цього їм не пробачать

Російські силовики опублікували відео допиту захоплених в Азовському морі українських рибалок.

Зокрема, на відео капітан українського катера розповів, звідки і навіщо моряки вийшли в море.

“За документами, власник – людина знайома, а взагалі власником є я. Вийшли в море з села Райнівка Приморського району Запорізької області складом чотири особи”, – заявив на допиті український рибалка.

Також повідомляється, що рибалок затримали за браконьєрство. На відео чоловік розповідає, що камбалу ловили сітями, а також про те, що знав про незаконність вилову камбали з допомогою будь-яких сіток.

Поки невідомі імена членів екіпажу захопленого в Азовському морі судна.

Тим часом прокуратура АР Крим та Севастополя розпочала кримінальне провадження через затримання російськими силовиками судна з чотирма українцями в Азовському морі.
“Слідством встановлено, що окупаційні “правоохоронці” 15 лютого в західній частині Азовського моря затримали маломірне судно з чотирма рибаками на борту. Разом із судном їх відвезли до порту окупованої Керчі”, – йдеться у повідомленні прокуратури АРК.

Директор Депаратменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев повідомив, що Росія не передавала ніяких документів про затримання українських громадян.

Співробітники прикордонного управління ФСБ Росії по Криму затримали в західній частині Азовського моря човен з чотирма українцями. Громадяни України не мали при собі документів.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *