“Загинули мати, батько і молодша сестра”: Настя Каменських потрапила в страшну ДТП

Настя Каменських пережила страшну автокатастрофу, її життя висіло на волосині

У мережі не перестають обговорювати фото Насті Каменських і її колишнього хлопця. На архівних знімках пара виглядає щасливою і закоханою.

Відомо, що роман між артисткою і Володимиром Дятловим почався ще в 2005 році. Дівчина познайомилася з хлопцем, коли вчилася на факультеті українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет» (США) в Києві.

У певний момент закохані опинилися на відстані один від одного, що поклало кінець роману. стосунки були розірвані в 2009 році.

Пізніше Настя і Володимир стали кумами, провівши хрещення дочки близьких друзів. А в 2016 році обидва пережили страшну трагедію. Сім’я Дятлових разом з Каменських їхала відзначати день народження. Сталася ДТП, в результаті якого мати, батько і молодша сестра Володимира загинули, а Настя і її кум дивом вижили.

«Я пам’ятаю, що після тієї аварії я стала дуже популярна, в принципі. У мене змінилося життя. Я подумала, що щось має статися … Я захотіла дітей, дуже сильно », – поділилася Каменських.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *