Забралися геть! Окупантів вигнали з Енергодару: чергова перемога ЗСУ. Накивали п’ятами в бік Росії – браво!

Російські окупанти вийшли з міста Енергодар. Наразі ситуацію контролює місцева влада. 

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

“Сьогодні ми бачили в Мелітополі мітинг величезний. Люди показують свою продержавницьку позицію. В Енергодарі також все нормально. “Орки” з міста вийшли”, – сказав він.

Минулої ночі у Енергодарі фіксували факти мародерства з боку російських військових.

“Там пограбували все, просто армія гопників. То за телефон вбили, то ноутбуки вкрали. Навіщо їм в полі ноутбук, взагалі не зрозуміло”, – каже він.

Про ситуацію на Запорізькій АЕС не повідомляють.

Нагадаємо, що 2 березня мешканці міста Енергодар, що у Запорізькій області, вийшли на зустріч окупантам із прапорами України та готовністю не пустити ворога.

«Уже втретє Енергодар встає щільною стіною на в’їзді до міста, блокуючи вхід окупантам. Тисячі людей прийшли показати, що їх не потрібно рятувати. Що вони в своїй країні, на своїй землі. Що Енергодар – це Україна! Результати станом на зараз. Вже вкотре наполегливо рекомендовано непрошеним “гостям” не підходити до міста», – написав у Telegram міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Місцеві мешканці сказали, що окупанти хотіли поставити контрольно-пропускний пункт на дорозі між Енергодаром та Дніпровським поворотом, а вони сказали, що крайня точка наближення до міста – верхня дорога Дніпровського повороту. Згодом люди повернулися по домівках, але готові мобілізуватися знову. Водночас у мережі виклали відео, як місцеві жителі зустрічали російську військову техніку на шляху до АЕС, співаючи Гімн України, а ворог вдарив по них.

Раніше повідомлялось, що на вулицях Енергодара в Запорізькій області йшли запеклі бої між українськими захисниками та російськими окупантами. Мер закликав мешканців залишатися в себе вдома та не виходити на вулиці. Українські захисники ведуть бої з окупаційними військами РФ та диверсійно-розвідувальними групами. Потім окупанти підійшли до блокпосту, обстріляли його та мирне населення. 100 одиниць ворожої техніки тоді ж увійшли до міста.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *