Забезпечити всім необхідним. Зеленський прийняв термінове рішення. Ще три роки

У четвер, 27 лютого, український глава Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оборонне замовлення на наступні три роки. Відомо, що в 2020 році на виконання оборонного замовлення передбачено 25,848 млрд гривень, з них тільки 10% підуть на імпорт, 90% припаде на частку українських постачальників. Про це повідомли в пресслужбі Офісу президента України.

“Згідно з указом №59/2020 року, президент постановив ввести в дію рішення РНБО від 18 лютого 2020 року “Про основні показники державного оборонного замовлення на 2020 рік і 2021, 2022 роки”, — йдеться в повідомленні ОПУ.

Нагадаємо, РНБО затвердив оборонне замовлення України на наступні три роки 18 лютого. На виконання оборонного замовлення передбачено майже 26 млрд гривень, що на 16% більше, ніж в 2019 році. На розвиток виробничих потужностей передбачено майже 10% цих коштів, з них 1,7 млрд гривень спрямують на дослідні і дослідно-конструкторські роботи. Відомо, що в рамках оборонного замовлення Україна продовжить розробку і закупівлю з найважливіших проєктів ракетної техніки.

Слід зазначити, що разом з оборонним замовленням України в РНБО затвердили стратегію нацбезпеки країни, яку відправили на розгляд президенту. Вона ґрунтується на трьох основних принципах державної політики в сфері нацбезпеки: стримування (розвиток оборони і безпеки можливостей для запобігання збройної агресії проти України), стійкість (здатність суспільства і держави швидко адаптуватися до змін середовища безпеки і дотримуватися стійкого функціонування, зокрема шляхом мінімізації зовнішніх вразливостей), взаємодія (розвиток стратегічних відносин з ключовими іноземними партнерами, насамперед з НАТО, ЄС і США).

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *