“Заберіть ту к*рву!”: Українці обурені поведінкою Федини біля будівлі ДБР. “Гарно граєш роль, Порошенко заплатив?”

У середу, 12 лютого, скандальна народна обраниця від партії Петра Порошенка Софія Федина прийшла до ДБР, куди її викликали для вручення підозри у справі про погрози Володимиру Зеленському.

Відзначимо, це вже другий виклик ДБР – від виклику, який був призначений на 6 лютого, депутат “відморозилася”.

До слова, Федина у будівлі ДБР влаштувала мітинг і привселюдно заявила, що не приходила на допит 6 лютого, оскільки два тижні хворіла фолікулярною ангіною.

При цьому Федина гучно заявила, що “потерпілий головнокомандувач” злякався розмови двох невідомих йому жінок.

Також Федина уточнила, що повістка на роботу їй прийшла за півтора, а не три дні, а дві інші повістки (за місцем проживання та місцем реєстрації) вона не бачила. Свій виклик в ДБР вона назвала політичним переслідуванням.

Додамо, що Федина прийшла з групою підтримки у вигляді колег з Європейської солідарності.

Відзначимо, в соцмережах мітинг Федини не зрозуміли.

“Ні дякую, не підтримую. Не розумію поведінки . Об‘єднуйтеся, працюйте на державу. Навіть, якщо вам не подобається президент- ви депутат, не соромтесь перед усім світом. Працюйте, мітинги не найкраще, що треба Україні сьогодні”, – вважає Алла Мельничук.

“Влаштували чергову показуху! Марусю пережили, Федину переживемо. Дороги починаємо будувати! Обмін полоненими готуємо! Укрзалізницю реанімувати збираємося. Державу в смартфоні чекаємо. Перепис зробили. Паспорти будемо пропонувати молоді. Не заважайте! Або об’єднуйте народ, а краще йдіть у відставку. Ваш час довіри пролетів! “, – висловилася Майя Кулакова-Вітрак.

“Боже,храни Україну від знахабнілих,продажних людей. Софіє і всі разом взяті,а де ви були раніше? Чому мовчали! Ви зараз хочете бути героєм нашого часу. НА ВСЕ ВОЛЯ БОЖА! Не займатеся підривною діяльністю. Але ж і ви ходили на 95 квартал, і розважалися. Тому що Порошенко гарно платив! Гарно граєш роль. Скільки тобі заплатив на даний час.???”, – запитує Анна Яровик.

“Порохобки ганьба. Все одно нас більше ми за нормального розумного презедента. А ви. Ганьба презедента. Нас бачуть і чують. Не тілько Україна. Як НЕ встидно ??? На пороху треба було виступати. Ганьба!”, – вважає Валентина Боринська.

“Заберіть ту курву і закрийте вже нарешті”, – обурився Юрий Палійчук.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *