За рік 250 тисяч гривень. Нардеп від ОПЗЖ приголомшив розміром степендії. “Почесний громадянин”

Народний депутат від фракції «Опозиційна платформа — За життя» Олександр Фельдман за 2019 рік отримав від Харківської міської ради 250 тисяч гривень стипендії як «почесний громадянин Харкова».

Про це йдеться у його щорічній декларації, повідомляє громадський рух «ЧЕСНО».

Там вказують, що таке звання депутат має з 2013 року, відколи й одержує стипендію.

Загалом протягом 2015-2019 років Фельдман, як свідчать його декларації на сайті НАЗК, отримав понад 828 тис. грн стипендії. Депутат міг відмовитися від цих коштів, залишивши їх у бюджеті Харкова.

2018 року Фельдман почав надавати грошову стипендію випускникам шкіл Харківщини, котрі склали ЗНО на максимальний бал. За інформацією видання «Вісті news», кошти на цю стипендію були використані саме зі стипендії «почесного громадянина Харкова», яку отримує депутат з бюджету міста.

У грудні 2019 року Фельдман заявив, що планує балотуватися на посаду міського голови Харкова.

Стипендії «почесного громадянина Харкова», судячи з декларацій на сайті НАЗК, торік одержали ще кілька депутатів Верховної Ради XVIII скликання: Михайло Добкін, Віктор Остапчук та Володимир Мисик.

«На сьогодні в мережі є інформація лише про один приклад відкликання звання «почесного громадянина Харкова». Так, у лютому 2019 року рішенням суду цього звання позбавили громадянина Росії Олександра Шишкіна, який, бувши членом Ради Федерації, голосував за анексію Криму», — зазначають у «ЧЕСНО».

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *