За кілька годин до перетину кордону в пп “Порубне” українці, які поверталися з Італії, пили парацетамол та ібупрофен, а потім проходили температурний контроль.

У Чернівецькій ОДА вважають, що українці не дуже відповідально ставляться до епідемічних вимог, які встановлені владою для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, начальниця управління медичної допомоги населенню Марія Поліщук розповіла «Главкому», що за кілька годин до перетину  українсько-румунського державного кордону у пункті пропуску Порубне українці,  які поверталися з Італії, пили парацетамол та ібупрофен, а потім проходили  температурний контроль.

«Тут ані медики, ані держава ні до чого. Якщо наше населення не сприймає контроль і не хоче правдиво поміряти температури, дізнатися, чи захворів, щоб не  заражати рідних, то до чого тут держава? Ми всі держава. Кого звинувачувати, якщо у черзі правильно не стоять – на відстані 1,5-2 метри один від одного?», – зазначила Поліщук.

За словами чиновниці, про проблему коронавірусу вони розповідають багато. «Всі читають про це, але чому знання не використовують – питання», – зауважила Марія Поліщук.

«У Чернівецькій області створена гаряча лінія, – додала чиновниця.– У нас складається таке враження, що ми обслуговуємо усю Україну. У деяких містах телефони не працюють і нас запитують, як зв’язатися в інших областях. Усім намагаємося надати допомогу».

Нагадаємо,  станом на 23:00 20 березня в Україні було підтверджено 41 випадок зараження C-19.

Джерело: prefiks.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *