З січня 2020 року! Прем’єр Гончарук повідомив українцям приємну новину. Чекали уже давно!

Вже в багатьох містах України знизили тарифи на опалення. З 1 січня 2020 роки українці будуть майже на третину менше платити за тепло у всіх регіонах країни. Відмінну новина українцям повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

“Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Кривий Ріг, Біла Церква, Буча, Обухів, Херсон, Кропивницький, Черкаси, Сєвєродонецьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Чернівці, Чернігів, Київ – жителі міст зможуть заощадити майже третину від суми в старих платіжках! ” – назвав Гончарук міста, де вже знизили тарифи на опалення.

Він закликав місцеву владу інших регіонів переглянути тарифи і оперативно здійснити все необхідне, щоб українці менше платили за тепло вже з першого місяця 2020 року.

Нагадаємо, кілька днів тому Гончарук пообіцяв, що платіжки за опалення за рахунок їх коригування відповідно до ринкової ціни на газ в грудні можуть бути знижені на 300-400 грн. За підрахунком чиновників, сума до оплати за тепло у звичайній двокімнатній квартирі площею 65 кв.м знизиться до 1000 гривень.

Крім того, підприємствам теплокомуненерго доручили перерахувати тарифи і переплачену українцями суму за тепло за завищеними тарифами включити в оплату майбутніх рахунків.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *