Українка Людмила Амбросимова, яка наразі перебуває в місті  Кастельо Фредо, що за 45 кілометрів від Кремони, де були зафіксовані перші випадки інфікування новим вірусом.

Зокрема вона повідомила, що в місті досить спокійно, проте люди панікують, є велика стурбованість ситуацією.

Амбросимова зазначила, що інформація про пусті полиці в магазинах Італії – це правда, підмітивши, що в місті не вистачає м’яса, засобів особистої гігієни.

Крім того вона наголосила, що ситуація залишається незрозумілою та нестабільною.

Жінка зауважила, що українці почувають себе досить впевнено, занепокоєння виникають в тих, хто планують повертатися в Україну.

До того ж, пані Людмила уточнила, що не знає, які саме дії будуть проводитися аби відстежити всіх, хто планує покинути країну,  неможливо виявити, хто звідки саме приїхала людина.

Керівництво Італії  не забороняє відвідувати країну.

Як стало відомо, райони, де було виявлено найбільшу кількість хворих, були ізольовані.

Українка переконана, що влада вжила усіх необхідних заходів аби гарантувати безпеку жителям та гостям країни.

Крім того, Людмила зауважила, що люди отримують вичерпну інформацію що ситуації з коронавірусом.

Усім радять дотримуватися загальних рекомендацій: мити руки, стежити за тими, хто тебе оточує,  перебувати на двометровій відстані від людини, яка хвора на що-небудь

“Я проживаю в Кастельо Фредо, це 45 км від Кремони. Це місце де були виявлені перші випадки коронавірусу. У нас у місті досить спокійно, але паніка у людей є, є велика стурбованість ситуацією. Супермаркети в нашому місті порожні. Є, наприклад, м’ясо, але його дуже мало. Немає засобів особистої гігієни. Ситуація дуже нестабільна і незрозуміла”, – розповіла Амбросимова.

За її словами, українці, які живуть на території Італії, на цьому етапі досить спокійно все сприймають. Однак проблема може виникати у людей, які планують поїздку додому.

“Але я не знаю, як відстежити всіх, хто відлітає з Італії. Зараз дуже багато рейсів, які йдуть із пересадками. Неможливо відстежити, звідки саме летить людина. По-друге, для тих, хто хоче приїхати до Італії, немає жодних протипоказань. Керівництво країни говорить, що можна їхати”, – повідомила українка.

“Райони, де багато людей захворіло, вже ізолювали, це підконтрольна зона. Думаю, що вживаються всі необхідні заходи, щоб забезпечити безпеку італійської нації і гостей країни також”, – зазначила вона.

Влада також надає людям вичерпно повну інформацію про коронавірус. На інформаційних ресурсах погодинно пишуть, що змінилося, скільки нових людей захворіло, чи помер хтось, які нові заходи були вжиті.

“Радять постійно мити руки, стежити за тим, хто тебе оточує. Кажуть, що треба перебувати на двометровій відстані від людини, яка хвора на що-небудь. Це загальні рекомендації”, – повідомила Амбросимова.

“Ми розуміємо, що цей вірус пошириться не тільки на Італію, його не можна зупинити. Вже є випадки зараження в Австрії”, – додала вона.

За матеріалами сайту Обозреватель