“Їхня доля плачевна”: Разумков ошелешив новою заявою: неможливо закривати на це очі

Голова українського парламенту зазначив, що законопроектом, який знизить ставки розмитнення до приблизно 35% від вартості авто, у Парламенті займуться після вирішення “земельного питання”.

Законопроект про доступне розмитнення “євроблях” ще не потрапив на розгляді до парламенту. Розглядатимуть його не швидше вирішення “земельного питання”. Про це сказав спікер ВР Дмитро Разумков.

“Є внутрішньо парламентська позиція з питання доступного розмитнення. Питання є, неможливо закривати на це очі, відкладати чи продовжувати відтермінування – теж не варіант. Я думаю, тут повинна бути консолідована позиція, як Парламенту так і Уряду, для того щоб врахувати позицію всіх учасників цього процесу. Станом на сьогодні цей законопроект не знаходився на розгляді в парламенті, до порядку денного він не був включений. …ну, а зараз ви знаєте звісно, фактично парламент знаходиться в розгляді питання про відкриття ринку землі”, – сказав Разумков.

Нагадаємо, що зараз ставка розмитнення вживаних авто у деяких випадках сягає 250-650% від їх вартості. Розмитнення нових відбувається за ставкою приблизно 35% від їх вартості. Зараз розробляється законопроект, який дозволить зробити рівні умови розмитнення для нових і вживаних авто за ставками приблизно 35% від вартості авто.

Нагадаємо, 6 лютого Верховна Рада приступила до розгляду у другому читанні законопроєкту, який має на меті запровадити в Україні ринок землі.

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від “Слуги народу” та 13 позафракційних.

Варто додати, розгляд законопроєкту про ринок землі триватиме 3-5 пленарних тижнів.

Про це заявив перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

“Ми рахували так: приблизно від 3 до 5 пленарних тижнів може він розтягнутися”, – сказав він.

На думку Корнієнка, такий темп розгляду законопроєкту є незадовільним, тому “треба шукати в собі сили якось знімати поправки”.

Водночас представник фракції “Слуга народу” зазначив, що необхідно провести дискусію щодо подальшої роботи над земельним законопроєктом.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *