Їх накрили з рейдом! Розберуться у всьому – так він ще не лютував. Що дозволяєте

Разом із головою Державного агентства лісових ресурсів України Андрієм Заблоцьким, очільником Чернігівської обласної державної адміністрації Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком, Прем’єр-міністр знайомився зі станом справ у лісогосподарській сфері Чернігівщини.

Зокрема, Олексій Гончарук відвідав Горбачівське лісництво ДП «Остерське лісове господарство», де на практиці побачив, як застосовується електронний облік деревини у лісовій промисловості. Розповідав директор держлісгоспу Григорій Шульга.

Потім Прем’єр-міністр побував на лісопереробному підприємстві Остерського держлісгоспу – знайомився з переробкою деревини на цьому підприємстві.

Цього ж дня під головуванням Прем’єр-міністра України відбулася нарада з керівниками лісогосподарських підприємств області щодо протидії незаконній вирубці лісів.

А про стан реалізації заходів з удосконалення функціонування лісової галузі України розповів голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький, який зазначив, що серед основних заходів важливе запровадження системи електронного обліку деревини, котра на сьогодні знаходиться на завершальному етапі. Ця ініціатива дійсно забезпечить прозорість у лісовій галузі, переконаний голова агентства.

Під час цієї наради в Острі, яка проходила у конторі держлісгоспу, також розглядалися питання необхідності та законності санітарних рубок, проведення інвентаризації лісів, придбання бирок для маркування деревини. Порушувалося проблемне питання обліку «нічийних» лісозахисних смуг – коли ж нарешті у них з’явиться господар?!

Лісівники державних підприємств відверто говорили про непосильний податковий пресинг, тож навіть Олексій Гончарук пообіцяв розібратися в цій справі, наголосивши, що тут – не все об’єктивне з боку податкової інспекції.

Зауважимо, Кабінет міністрів України проаналізує податкове навантаження на підприємства лісової галузі, і якщо воно виявиться надмірним і таким, що стоїть на заваді розвитку лісгоспів, його переглянуть.

Про це Прем’єр-міністр сказав журналістам в Остерському держлісгоспі Чернігівщини.

“Я вже дав доручення проаналізувати податкове навантаження на підприємства галузі, але тут треба розбиратися. Тому що часто фінансові проблеми підприємств лежать у площині неефективності чи корупції – я не маю на увазі саме Остерський лісгосп. Ми знаємо, що в минулому році правила оподаткування змінилися, і якщо побачимо, що навантаження дійсно надмірне й підприємствам важко працювати й бути успішними, ми, звичайно, будемо приймати рішення”, – пообіцяв глава уряду.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *