Який сором! Звіт керівництву РФ – немислимий вчинок. Встановити “зону контролю”!

Російські окупанти, які оточили Енергодар та територію Запорізької атомної електростанції, намагаються вмовити керівництво міста пустити їх на майданчик на АЕС, щоб сфотографуватись, і вони підуть.

Про це на брифінгу повідомив голова НАЕК “Енергоатом” Петро Котін.

“Російські загарбники виходять і намагаються провести переговори з керівництвом міста Енергодар. Вони кажуть, що мають завдання від керівництва зайняти місто Енергодар і майданчик Запорізької атомної електростанції.

Навіть вони кажуть, що їм достатньо лише увійти до міста, сфотографуватися на тлі ЗАЕС та надіслати відповідний звіт своєму керівництву російської армії, для міністерства, для пропаганди, що вони контролюють місто та АЕС.

Після чого вони ніби покинуть наші об’єкти”.

В “Енергоатомі” заявили, що звернулися офіційно до МАГАТЕ з проханням встановити “зону контролю” в радіусі 30 км навколо ЗАЕС, щоб російські окупанти не мали права вчиняти бойові дії та завдавати ракетних ударів у цій зоні.

Котін сказав, що бойові дії та ракетні удари російських окупантів біля ЗАЕС несуть дуже високий ризик для здоров’я мешканців та екології.

За його словами, на блокпостах, встановлених на під’їздах до Енергодару, близько 22 тисячі мирних жителів Енергодару блокують проїзд російських окупантів. На блокпостах також встановили великогабаритні вантажівки.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *