Як же це страшно! Пугачова втратила сина. Шанувальники не стримують сліз

Розкрито невідомі подробиці особистого життя Примадонни.

Алла Пугачова вийшла заміж за Філіпа Кіркорова, коли їй було 45 років, а йому – всього лише 27 років. У той час Аллі Пугачовій хотілося народити ще дітей, але в пізньому віці це була ризикована затія.

Вона довго намагалася завагітніти за допомогою медичних технологій, і на спроби пішло близько чотирьох років. Коли Аллі Пугачовій було 49 років, вона завагітніла, але майже на середині терміну вагітності у неї стався викидень, а в той час Пугачова вже знала, що повинен був народитися хлопчик.

Після цього співачка довго страждала, але не наважувалася про це розповідати публіці. Тим часом Філіп Кіркоров також по-своєму страждав – він навіть заспівав пісню, в якій були такі рядки: «Маленький секрет великої любові …», – зрозуміло, не всі знали сенс тих слів.

Філіп Кіркоров в одному з інтерв’ю розповів, що тоді йому і Аллі Пугачовій було нелегко: «Я не хочу про це говорити. Не вийшло. На все воля Божа. Тоді не вийшло. Вона хотіла дуже. Навіть не стільки я, скільки вона хотіла. Я не розумів, а от їй хотілося цього щастя ».

Шанувальники співчувають зірці.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *