“Як Вам вчорашній ефір Шустера? Як запахло смаженим, так знову Порошенка на програми стали кликати”, – волонтер

Волонтер Наталія Юсупова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікувала пост у якому гостро прокоментувала нещодавній прямий ефір програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

Далі пряма мова:

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на bbc-ccnn.com

“Як Вам вчорашній ефір Шустера “Свобода слова”? Як запахло смаженим, так знову Порошенка на програми стали кликати. Хм, мабуть дійшло нарешті жителям Сєвєродонецька та інших населених пунктів, що якщо відведуть війська, то буде їм окупація орками. І буде їм за кожен неправильний погляд куля в спину, та й відберуть останнє..

Вже не укропи і не карателі, вже наша армія. Вже і Порошенко великий президент і спасибі і приїжджайте.

Так, важко все.

Цей Гордон як бабка з базару, в політиці нуль, вчепився знову в Липецьку фабрику і цукерки. От популіст, говоряща д*па, бачте у нього вбили віру в людство, а коли продавав онкохворим пірамідки, думав про людей? Тільки тиждень тому публічно кричав “Всі хто голосував за Порошенка, дебіли..”, а тепер йому теж страшно стало, війна може і до Києва прийти. Цинік і брехун. Походу прозріння таки настає, нічого, чи то ще буде. Котимося в прірву. Всім хто розуміє, що може статися, страшно і всі переживають.

Залишається тільки молитися на армію і сподіватися на диво.”

Джерело: miysvit.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *