“Як так можна було?”: Остапчук після розлучення вперше показав свою “коханку”. “Тепер все зрозуміло”

Український телеведучий Володимир Остапчук, який зовсім недавно розлучився з дружиною, засвітив свою коханку.

Новини навколо популярного українського телеведучого Володимира Остапчука ніяк не вщухають після того, як він заявив про розлучення зі своєю дружиною Оленою Войченко. Тоді колишня дружина Остапчука дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про зради.

Однак, як виявилося, Остапчук недовго ходив в холостяках. Для нього перший день весни став особливим: Володимир поділився з шанувальниками дуже неоднозначним фото.

“Весна – це Любов”, – так підписав він фото, підтвердивши припущення фоловерів в мережі.

Інтригуюче фото відразу викликало ланцюгову реакцію серед підписників знаменитості. Вони почали міркувати і будувати здогади, кому може належати жіноча рука, яка так ніжно пестить щоку ведучого. Поки що з усієї інформації, якою Остапчук люб’язно поділився, відомо лише, що у дівчини гарний червоний манікюр.

Невідомо, чи дійсно Остапчук у відносинах з представленою особою або ж просто дражнить своїх підписників.

“Ну все, втратили мужика”, “Березневий кіт”, “Манікюрчик Христини”, “У вас щасливі очі”, “Як можна було залишити двох дітей!”, “Самозакоханий”.

У будь-якому випадку, коментарі під фото вельми неодзнозначні. Багато засуджують вчинок Остапчука і розлучення з дружиною. А деякі навпаки – вітають з новопридбаною любов’ю. На їхню думку, ведучий виглядає дійсно щасливим.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *