“Ядро мого Всесвіту” : Сніжана Бабкіна поділилася ніжним фото зі своїм маленьким сином. Фанати зворушені

Український співак Сергій Бабкін і його дружина Сніжана насолоджуються батьківством, а 4 місяці тому у їхній родині відбулося ще одне поповнення – народився син Єлисей.

Зіркові батьки публічно розповідають подробиці про народження малюка в сім’ї та діляться із підписниками фотографіями з особистого архіву.

Бабкіна опублікувала нове ніжне фото з дитиною на своїй сторінці в Інстаграмі. Додамо, що подружжя наразі не показує обличчя хлопчика у соціальних мережах.

Сергій і Сніжана виховують трьох дітей – 8-річну Веселину, 12-річного Артура і хлопчика Єлисея, якому 19 жовтня виповнилося 4 місяці.

“А нам плюс до всього сьогодні 4 місяці! Молоденький Єлисейка і молоденька Сніжанка”,– додала жінка у підписі.

Зірковий татусь зворушливо прокоментував знімок з дружиною і сином:

“Це ядро мого всесвіту”.

Нагадаємо, раніше український співак Сергій Бабкін показав зворушливе архівне фото зі своєю дружиною Сніжаною, з якою вони виховують трьох дітей – 4-місячного Єлисея, 8-річну Веселину та 12-річного Артура.

Архівне фото з коханою Сергій опублікував на своїй сторінці в Інстаграмі. У підписі артист повідомив, що це їхнє перше спільне фото зі Сніжаною.

Нагадаємо, Сергій Бабкін одружений вже вдруге. Зі Сніжною він познайомився у 2007 році і для нього вона стала коханням з першого погляду.

Перше побачення Сергія і Сніжани пройшло у грудні в Харкові, коли артист запросив дівчину у ресторан і запізнився на дві години.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *