“Я просто ридала і молилася!”: Трагедія в Житомирському пологовому будинку. Не врятували

У пологовому будинку №1 в Житомирі дитина померла через добу після народження. Мама малюка звинувачує лікарів у халатності.

Жалісну історію Олександра опублікувала на сторінці “Мами і тати Житомира” в Facebook. За словами дівчини, вагітність проходила без патологій і ускладнень, всі аналізи були в нормі.

Лікарі поліклініки, де дівчина стояла на обліку всю вагітність, поставили можливу дату пологів на 2 січня. Однак, в цей день вона приїхала в лікарню без жодних ознак пологів.

В той же день, за словами дівчини, УЗД показало, що по середній мозковій артерії її дитині надходить мало крові. Незважаючи на переживання вагітної, заввідділенням повідомила, що ввечері консиліум збирати ніхто не буде, і ситуація не критична. Олександра заявила, що на наступний день хоче лягати на операцію сама.

“Ранок 16 січня, обхід від заввідділенням. Ти точно зважилася на кесарів? Кажу так! Ведуть мене в операційну. Роблять мені спинний наркоз, ширма перед очима. Пару хвилин, дістають дитину. Він схлипнув і задишка, потім ще раз і задишка. Я кажу чому він не плаче? На що мені відповідають, що там лікар і все під контролем. Я бачу, як його смикають за ручки, одягають кисневу маску і забирають “, – пише Олександра.

Дівчина зазначає, що дитину їй навіть не показали і одразу забрали разом з нею в реанімацію. А одна з лікарів похвалила її за те, що та наполягла на операції, тому що хлопчик давно страждав в утробі і йому потрапив меконій в легені.

“Від побаченої картини у мене була істерика. Мій такий маленький хлопчик лежить весь під трубками, голенький. Сам в цьому боксі, я не можу його на руки навіть взяти. Намагаюся з ним говорити, гладити, чіпати, за ручку тримати. Дитині роблять знімок легких і кажуть, що це пневмонія вже, шансів мало. Сиділа над ним півтори години і просто ридала і молилася “, – розповідає дівчина.

Через деякий час Олександрі повідомили, що малюк помер. Дівчина звинувачує лікарів у смерті дитини через недбалість.

“І кажуть що все, ми не змогли. Він помер, можете пройти попрощатися. Всі побігли до нього. Істерика просто, це неможливо описати ніякими словами. Як? Як так вийшло? Хто винен? Чому всі аналізи і узі були в нормі, чому тягнули час? Мільйон питань і просто біль. Моє серце розірвалося на частини. на наступний день викликали патологоанатома і зробили розтин. Далі вердикт: у нього були вроджені фіброми легких, він би не вижив в будь-якому випадку. Синдром Хамена Річчі. Чому спочатку був один діагноз, а зараз інший? Чому рентген легень не показав цих фибром? “, – пише Олександра.

Вона розповіла, що написала заяву в поліцію, де вже відкрили кримінальну справу за ст.140 ч.2 КК України. При цьому через місяць в пологовому будинку не дали ніяких підтверджень про причини смерті немовляти.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *