“Я не розумію, як д@лі жuтu…”: Єфремов записав відчайдушне звернення після сmертельн0ї ДТП. “Кінець, немає вже більше…”

Російський актор Михайло Єфремов записав відеозвернення до сім’ї Сергія Захарова, який загинув в результаті ДТП з його участю, і заявив, що не знає, як йому далі жити.

Звернення опубліковане на YouTube-каналі “Громадянин поет”. У ньому Єфремов сказав, що готовий надати будь-яку допомогу, якщо вони готові її прийняти.

“Уже чотири дні пройшло з цього проклятого понеділка. Я не знав, що сказати, та й зараз не знаю, як і якими словами просити вибачення у сім’ї Сергія Захарова. Але я все одно прошу, хоча знаю, що не пробачать”, – сказав актор.

Єфремов зазначив, що пропозиція надати допомогу не є спробою відкупитися.

“Я звичайно допоможу їм усіма засобами, якщо візьмуть. Якщо зрозуміють, може бути потім, що це не спроба відкупитися, а спроба спокутувати … Звичайно мені немає прощення від моєї дружини, від моїх дітей і тих, хто мені вірив”, – сказав він .

Актор визнав, що непростимо було сідати за кермо п’яним і заявив, що “ніякого Єфремова більше немає”.

“Взагалі непростимо сідати по п’янці за кермо, коли в результаті гине людина, хороший мужик, мій ровесник, коли горе таке його сім’ї …. Я не розумію, як далі жити. Знаю, багато хто думає, що мене як артиста будуть відмазувати. Ні, відмазатися або підключати якісь свої зв’язки або знайомства я не збираюся і не буду, та й як тут відмажешся, коли всі все бачили. Та й я бачив, коли проспався і відійшов від шоку. Слава Богу мама моя не побачила. Це не кіно , назад нічого не перемотати. Кінець, немає вже більше ніякого Єфремова. Зрадив я всіх, вибачте, будь ласка! більше сказати нічого “, – резюмував актор.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *