Вже в офісі! Саакашвілі підірвав країну заявою, щойно все сталось. Зробив – будуть сидіти!

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі заявляє, що президент Володимир Зеленський за рік діяльності не втратив своєї репутації.

Про це він сказав в ефірі телеканалу “1+1” у четвер.

“Він (Зеленський) діє, як глава незалежної країни. Як людина, яка впевнена у собі.

Я бачу, що Зеленський за цей рік, мені здається найголовніше його досягнення, а це реально виняток, його відрізняє від багатьох попередників, що він не ск*рвився. Що він точно не став злодієм. У нього не з’явилося “любих друзів”, він не бере участі у корупції. А це мені дає головну надію.

Бо риба гниє з голови. Якби там я сумнівався хоч трішки, що є найменше щось, що його компрометує, то звичайно багато порядних людей, які хочуть допомагати, і близько не підійшли б”, – сказав Саакашвілі.

Також політик заявив, що влада “більше не керує страхом”.

“Вона не керує репресивними методами, не розмовляє зі своїм народом якось зверху. Зеленський не змінився за цей рік. Я зустрічався з ним протягом всього року. Я багато разів бачив, як офіс, кабінет змінює людей, якими вони стають. Зеленський точно такий же, яким я перший раз його бачив. Такий самий, як до президентства. І тому це – шанс”, – сказав Саакашвілі.

Він заявив, що “зміни мають піти набагато швидше, темп нікого не влаштовує”.

“Дуже важлива тема – земля. Я розумію, що багато хто не згоден, але це показало його лідерство”, – також заявив Саакашвілі про Зеленського.

Крім реформ, як зазначав Саакашвілі раніше – всі корупціонери та злодії, повинні сісти за грати – це ключовий успіх усіх реформ.

Окрім того, деякі люди не зовсім зрозуміли, якою є моя позиція щодо МВФ, заявив Саакашвілі після вчорашньої програми “Право на Владу”, коментуючи випади хейтерів щодо МВФ.

Я багато разів говорив, що зараз для України немає альтернативи хорошої співпраці. Особливо зараз за часів кризи і коли потрібні гроші для проведення реформ. І МВФ – особливо сприяє проведенню цих реформ.

На даному етапі я за посилення зв’язків, які сприяють реалізації програми реформ в Україні. Стратегічно, як це зробила Грузія під час мого президентства. Ми дійдемо до того часу, коли допомога МВФ не буде більше потрібною, оскільки у нас будуть розумні фінанси і наша власна програма радикальних реформ.

Скільки потрібно часу, щоб це сталося – кілька років, але ми будемо стежити і пришвидшувати по можливості цей процес.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *