Вже у команді! Останній пост Саакашвілі підняв на ноги країну. Звернувся до українців

Голова виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі оголосив на своїй сторінці у Facebook про набір “команди реформаторів” і розмістив форму для участі в конкурсі.

“Вас вітає команда Національної ради реформ України. Якщо ви хочете приєднатися до нашої дружньої, активної та сильної команди реформаторів, будь ласка, заповніть цю форму”, – написав він.

Обов’язкові вимоги для кандидатів – це вільне володіння англійською мовою, п’ятирічний досвід роботи за фахом, наявність рекомендації з попереднього місця роботи, а також запис короткого відео.

В анкеті сказано, що пропонується цікава робота з ринковим рівнем заробітної плати, сучасним офісом у центрі Києва та можливістю швидкого професійного зростання.

У списку необхідних фахівців є:

юрист у галузі дерегуляції;


юрист у галузі інвестиційної діяльності;
PR-спеціаліст;
SMM-спеціаліст і копірайтер;
інвестиційний аналітик;
менеджер з організації подій;
бухгалтер.

Форму необхідно заповнити та надіслати до 23:00 18 травня. Починаючи з 19 травня почнуть проводити співбесіди з потенційними кандидатами.

В свою чергу, як зазначає експерт, призначення Саакашвілі на посаду голови Виконавчого комітету реформ – шанс продемонструвати політику свій реформаторський запал і потенціал. Далі все залежатиме від того, як він вибудовуватиме відносини з президентом Зеленським.

Призначення Саакашвілі певною мірою несе в собі інформаційний контекст. Не випадково про Саакашвілі згадали через рік після обрання Зеленського. Було багато питань щодо проведення реформ, змін, яких очікує суспільство. Недаремно Зеленський заявив, що уряд мінятимуть доти, поки не буде результату, – зауважує Петро Олещук.

За словами політолога, в Саакашвілі є серйозні шанси впливати на проведення реформ, якщо він зможе виробляти пропозиції в контексті принципових змін у країні.

Ореол грузинських реформ трохи розвіявся і його треба відновити. Тому Саакашвілі треба знайти конкретний напрямок, щоб показати свою ефективність. Нова посада надає йому певний статус, який він потім у щось конвертує. Зокрема, може повернутися у велику політику, – вважає Олещук.

Водночас, експерт зазначає: сумнівно, що посада віцепрем’єра, на яку спочатку хотіли призначити Саакашвілі, відповідає його амбіціям. Віцепрем’єр, підкреслює Олещук, за своїми повноваженнями не настільки випереджає нинішню посаду Саакашвілі. На посаді віцепрем’єра без підтримки в уряді і парламенті Саакашвілі не зміг би провести серйозних рішень. Завершилося б усе якимось конфліктами.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *