Вже скоро! Безполітна зона – Зеленський добився: наперекір ворогу. Відстоїмо своє!

В Офісі президента висловили надію, що військові сили Заходу незабаром “закриють небо” над Україною для російських окупантів, їхніх бойових літаків і ракет, які завдають удари не лише військовій та цивільній інфраструктурі, а й мирним кварталам. Про це LIGA.net повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк.

За його словами, закрити небо над Україною гостро необхідно.

“Росія використовує найжорстокіші засоби ведення війни. Насамперед проти мирних громадян. Крилаті ракети, авіабомбардування мирних міст і житлових кварталів, ударні вертольоти. Будь-яка людина на землі може уявити, що це означає: коли на звичайний житловий будинок падає авіабомба або коли ракетним ударом знищується університет. Світ не повинен просто спостерігати за таким жорстоким застосуванням повітряних засобів”, – пояснив Подоляк насамперед для Заходу.

Закрити небо над Україною – “це реальний порятунок життів тисяч людей, які можуть стати жертвами ракетних ударів та авіанальотів у найближчі тижні”.

Таке рішення військово-політичного керівництва країн НАТО стало б переломним моментом у війні та “однозначно” спонукало б до швидкого мирного рішення.

Радник голови ОП упевнений, що Москва не піде на пряме зіткнення із країнами Заходу.

“Росія може піти на вбивство, але не на самогубство. Тому зараз нам потрібна рішучіша поведінка західних країн”, – наголосив він.

Дипломати МЗС постійно працюють із партнерами на Заході щодо цього напряму.

“Гадаю, “закрите небо” буде у нас найближчим часом”, – підсумував Подоляк.

Щодо системних заходів підтримки України в боротьбі з агресором, Міністр інфраструктури провів перемовини з Міністром транспорту США Пітером Буттіджеджем.

“Українську інфраструктуру цілеспрямовано знищують. Йдеться про десятки мостів, сотні кілометрів доріг та залізниці, цивільні та військові аеропорти. Наразі окупаційні війська вже почали стріляти і по українських портах. Ми щодня фіксуємо усі злочини — і збитки, які вони завдають”, – заявив Кубраков.

За його словами, у розмові Піт Буттіджедж підтвердив, що США готові максимально допомагати у процесі відновлення української інфраструктури після завершення війни та деокупації українських територій.

Вже сьогодні США прийняло рішення про закриття власного повітряного простору для польотів російських літаків.

“Ми наголосили нашим колегам, що наступним логічним санкційним заходом має бути блокування, услід за Великобританією та Канадою, обслуговування у портах суден російських, чи пов’язаних з ними, компаній. А також сприяння у виключенні росії та її організацій з ключових міжнародних асоціацій”, – відзначив український міністр.

За його словами, у фокусі — постачання Україні летального озброєння, медичних засобів та гуманітарної допомоги. Воно буде збільшуватися і для цього пропрацьовуються нові маршрути постачання з США через європейські країни вже до України.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *