“Вже ледве дихає”: Розкрита страшна правда про стан Пугачової. Смерть підкосила

Легендарній російській співачці Аллі Пугачовій ні в якому разі не можна виходити на сцену в її стані

Таку думку висловив музичний критик Сергій Сосєдов під час шоу Лери Кудрявцевої та Оскара Кучери “Зірки зійшлися”. Також він прокоментував останні виступи Примадонни.

Один з виступів Пугачової відбувся в квітні 2019 року, коли співачка вирішила дати грандіозний сольний концерт в Кремлівському палаці з нагоди свого ювілею. Аналогічний концерт Пугачевая дала в Мінську в листопаді.

Музичний критик Сергій Сосєдов відомий своєю любов’ю до творчості Алли Пугачової. Але цього разу він заявив, що співачці і зовсім не треба було виступати.

“Пугачова вже ледве дихає. Дуже сумне видовище, коли вона на сцені. Ми бачимо неміч. Це неможливо дивитися. Бачу ефіри, трейлери. Вона ледве стоїть на кадрах. Артист не має права виходити до глядача немічним. Потрібно повага до професії”, – зазначив Сосєдов.

Нагадаємо, у Москві сьогодні, 29 грудня, поховали відомого режисера і актрису Галину Волчек. Церемонія прощання в рідному театрі Волчек “Современник” йшла кілька годин. Її смерть стала страшним ударом для Пугачової.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *