“Все йде до того, що Росії доведеться пережитu повторення 1991 року”, – історик

Економічні і соціальні катастрофи завжди відбуваються несподівано. Протягом усієї світової історії так відбувається – ще вчора ніщо не віщувало великих змін, а потім в один момент все змінюється.

Про це у своєму блозі пише український блогер, історик Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

Він зазначає, люди старшого віку добре пам’ятають, як припинив своє існування СРСР – ще в липні 1991 року ніхто, крім кремлівських вождів не очікував ніяких катаклізмів.

Дмитро Вовнянко пише про те, що в Росії вже спостерігається поступове погіршення економіки країни. Щоб переконатися в цьому – досить уважно простежити за економічними новинами в РФ. 2018-й рік Росія завершила різким падінням ринку акцій. Причина – падіння цін на нафту в світі. У слід за акціями і нафтою впав російський рубль. З Росії йде інвестор – протягом минулого року з країни було виведено мільярд доларів – і це максимальний показник починаючи з 2013 року. Очевидно, причиною такого відтоку стало різке погіршення бізнес-клімату – і це підтверджує російський уряд.

Мінекономрозвитку РФ на кінець 2018 року оцінювало поточну зиму як складний період для російської економіки – зійшлися разом зростання податків, падіння цін на нафту і зміни в кредитно-грошовій політиці Центробанку Росії.

За словами журналіста, причини всіх цих проблем економіки РФ російські економісти навіть не приховують – це санкції Заходу. Згідно з доповіддю експертів Російського ради з міжнародних справ, списку санкцій тиск на Росію буде тільки зростати, тобто, санкції будуть посилюватися навіть якщо не робити взагалі нічого. Більш того, прийняті США «пекельні санкції» ще не вступили в дію, але сам факт загрози вже завдав економіці РФ божевільний удар.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *