“Вона чарівна. Вона моя”: Андрій Доманський показав красуню-дружину. Нереальна ніжність

У Мережі обговорюють фото Андрія Доманського з дружиною Мариною.

Популярний український телеведучий Андрій Доманський був одружений двічі. З останньою дружиною, Мариною, Андрій виховує двох дочок – Кіру (8) і Віру (3). Крім них, у шоумена є син Василь (19) і дочка Лада (15) від першого шлюбу, а також 12-річна Василина від телеведучої Лідії Таран, з якої Доманський перебував у цивільному шлюбі.

У своєму Instagram Доманський зрідка публікує фото з коханою дружиною. У підписі до одного з них Андрій написав наступне: “Завжди, коли чую пісню Роббі Вільямса I Love my Life, співаю її по-своєму:” I love my wife She is wonderful She is magical She is me “.

У коментарях прихильники Андрія відзначили, що разом пара виглядає дуже гармонійно: “які ж ви гарні”, “дружина – красуня!”, “Круто разом виглядаєте”, “такі ви милі”.

Нагадаємо, українська телеведуча Лідія Таран оприлюднила фото з донькою Василиною.

“Коли вона була маленька, у нас був іграшковий цуцик. Якщо його випадково зачепити, що я частенько й робила, він так голосно і вимогливо верещав -« Обійми мене ». І я думала – ну як могли створити таку набридливу іграшку? І ось зараз , через роки, я сама іноді нагадую собі це цуценя, тому що весь час прошу її «Обійми мене». Ці ранні підлітки так швидко стають незалежними. Мені трохи страшно навіть. і сумно “, – написала Таран.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *