Вити будете! У Зеленського жорстко рознесли Порошенка і Геращенко. Рідні цього не пробачать

Глава посольства США в Україні Вільям Тейлор похвалив президента України Володимира Зеленського за те, що той займає більш впевнену позицію щодо президента РФ Володимира Путіна, ніж колишній президент Петро Порошенко.

Прокоментував цю думку на своїй сторінці в Facebook глава Офісу президента Андрій Богдан.

“Цікаво, а що тепер порохоботики вити будуть?” – написав Богдан.

Нагадаємо, Тейлор заявив, що Зеленському вдалося краще протистояти Путіну під час особистої зустрічі і телефонних розмов, ніж його попередникові.

“Чотири телефонні розмови (з Путіним), особиста зустріч, протистояння в яких було, принаймні, на рівних, створюють враження, що Зеленський відстояв свою позицію краще, ніж це вдавалося пану Порошенку”, – вважає Тейлор.

Вчора ж відбувся обмін, в рамках якого додому повернулось 76 українців. Зустріч була доволі емоційною, рідні та полонені не стримували емоцій, плакали та обіймались, дехто не бачив своїх рідних аж цілих 5 років. І якщо вся Україна дякує президенту Володимиру Зеленському то Порошенко і Ко зайняли позицію недопустимості такого “обміну”. Парубій коментувати даний обмін відмовився. Ірина Геращенко написала декілька скупих речень, а вже згодом розкритикувала владу:

“Вчора, в щасливих емоціях зустрічі наших, майже непоміченою в ЗМІ пройшла заява представника РФ в ТКГ Гризлова, що Київ взяв на себе зобов‘язання НЕ ПЕРЕСЛІДУВАТИ відпущених під особисті зобов‘язання беркутівців і терористів….

Схоже, саме це і є ціною . Не лише відпусити, але й поховати справу, забути, зачистити саму пам‘ять про розстріли і причетність до трагічних подій в Україні Москви.

Юрій Луценко, екс- прокурор так взагалі, звинуватив команду Зеленського.

Якщо суд над обвинуваченими в розстрілі 48 і пораненні 80 безоружних майданівців тягнеться роками – це погано.

Якщо влада на завершальній стадії відпускає підсудних і унеможливлює рішення суду – це руйнування не тільки справедливості, а й власне держави.

Луценка гостро розкритикували. Українці зазначають, що у прокурора та тодішнього президента, було 5 років аби винести вирок. Та і в цілому згадують яке шоу робилось під час повернення полонених за часів Порошенка.

А взагалі, загальна позиція партії ЄС, шокувала, адже «Європейська Солідарність» категорично засуджувала включення до списків на обмін полоненими колишніх співробітників «Беркуту», прекрасно розуміючи, що обмін таким чином не відбудеться.

Президент пообіцяв, що включення екс-«беркутівців» до списків взаємного звільнення не вплине на розслідування справ Майдану.

«Це ніяк не впливатиме на справи Майдану. Як я і обіцяв, справи Майдану ми закінчимо. Обов’язково», – сказав він.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *