Віталій Дейнега: Попереджаю паніку, яка може настати вже скоро. 1-2 дні зволікання і трішки «удачі» підводять цілі регіони до прiрвu. Отак.

Подивився новини з Італії. В одному з сюжетів лікар сказав, що початок карантину на 1-2 дні пізніше може мати колосальні наслідки для реанімацій через два тижні.

Іще раз – 1-2 дні зволікання і трішки «удачі» підводять цілі регіони до прірви. Отак.

А у нас люди досі жартують і бідкаються що не працює метро. Прокиньтесь! Серед вас зараз десятки, а скоріш за все сотні, якщо не тисячі заражених, невелика частина з яких за 2 тижні потребуватим реанімації, але встигне заразити по дорозі по парі інших.

Це як вогонь, тільки через стан медичної інфраструктури і держуправління ми не знаємо чи цей вогонь тліє, чи уже горить і пожежників викликати пізно. Повторюсь: з кожним наступним днем кількість людей які починають відчувати симптоми, а також тих хто пoмuрaє буде рости. Причому рости не повільно, а експоненційно. У кращому разі ця крива не встигне розігнатися занадто і за два тижні стабілізується. Причому стабілізація, або, хочаб, сповільнення почнеться через два тижні після закриття метро. Бо це реально і болісно але змусить багатьох сидіти вдома і не приєднатися до тих хто зляже тимчасово або ні.

Через два тижні ми дізнаємось чи змогло наше суспільство, нарешті, як одне ціле домовитись про правила і їх дотриматись. Чи змогли однаково поводитись у контексті гігієни слюсар та програміст, гопник та бізнесмен, пенсіонер та військовий. Бо якщо ні – то нам прийдеться щось змінювати і терпіти наступні два тижні, чекаючи на результат.

Це загальне горе, бо його наслідки торкнуться усіх, когось тільки економічно. Когось зміною місця прописки на домовину.

Два тижні і хейтерів під постами про закриття метро стане менше. Бо вони будуть вдячні тим, через кого вони зараз не у палатах і дихають не через трубку (якої у багатьох палатах тупо нема). Не факт, що вони будуть це визнавати. Але…

Не треба казати що я розганяю паніку. Навпаки, я попереджаю паніку, яка може настати вже скоро. Бо, якщо ми домовляємось про правила і хочем щоб вони діяли – це означає що кожному з нас потрібно буде змінити свою поведінку. Це працює саме так. І як, ні Порошенко, ні Зеленський, не були винні що ти не прибрав за собакою. Так само вони не будуть винні що ти здoх.

Влада, увівши карантин, вчинила правильно. Нам лишилося лише сподіватись, що вона не запізнилась.

Тому заверши усі справи. Відклади все що можна. Сиди вдома. Уникай зустрічей. Тримай пальці. Допомагай близьким, тим хто потребує і армії.

Через тиждень подивишся новини і подякуєш що я тебе зупинив.

Дуже сподіваюсь що мені вдалося

За матеріалами сторінки в Фейсбук Віталія Дейнеги

Джерело: bestpost.co.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *