ВИШНЯ – ДО БАГАТСТВА, ДУБ – ДО CМEPТІ ГОСПОДАРЯ: ЯКІ ДЕРЕВА НЕ БАЖАНО САДИТИ БІЛЯ СВОГО ДОМУ

Наші предки здавна вірили, що одні рослини можуть приносити щастя, успіх, благополуччя, кохання, а інші, навпаки, можуть нашкодити.

Майже всі рослини мають позитивну енергетику. Але трапляються винятки. Тому перш ніж посадити на своєму подвір’ї дерево, варто більше про нього дізнатися.

ВИШНЯ. Добра прикмета – посадити біля дому вишню. Це невибаглива рослина, якій потрібен мінімум догляду, при цьому вона красиво цвіте і приємно пахне весною. Вишня вважається символом родючості і достатку, особливо шанують це дерево на Сході.

Вважається, що вона – оберіг, що приносить удачу. Кажуть, що багаття під вишнею в період її цвітіння збільшує багатство. Ви можете посадити вишню поряд із місцем, де плануєте готувати шашлики та інші літні страви на вогнищі і мангалі, біля літньої кухні. Це вдале рішення з точки зору приваблення матеріальних благ.

ЯЛІВЕЦЬ. Ялівець – це одна з найпотужніших рослин, які захищають від привороту, порчі і злих сил. Якщо посадити його біля дому, рослина буде оберігати всіх члeнів вашої родини.

Вважається, що розміщувати його потрібно перед будинком, а не на задньому дворі. Хвою цієї рослини можна час від часу спалювати всередині приміщень, щоб позбутися негативної енергії.

ШИПШИНА. Шипшина красиво виглядає в будь-яку пору року. Крім цього, вона охороняє благополуччя сім’ї, біля дому якої зростає. Дика троянда привертає любов і зміцнює стосунки в родині. Це позитивна рослина, яка не принесе вам нічого поганого. Основні значення шипшини в магії – це любов, пристpасть і міцні, стабільні сімейні зв’язки.

МОДРИНА. Модрина особливо приваблива восени. Її вплив необхідний тим, хто постійно відчуває безпричинні сумніви, страхи і занепокоєння. Модрина, якщо її посадити біля будинку, допомагає впоратися з депресією, меланхолією й іншими проблемами психологічного характеру. Вона допомагає дивитися на життя позитивно і відновити душевні сили.

АКАЦІЯ. Акація позитивно впливає на продовження роду. Вона лікує бeзплiддя як у чоловіків, так і в жінок. Якщо ви довго не можете зaвaгiтніти, спробуйте посадити біля будинку акацію. Крім цього, вона знімає стрес і покращує настрій. А який в неї аромат під час цвітіння!

ГРУША. Груша – символ материнства і любові, стабільності і довговічності. Її необхідно садити біля дому, адже вона ще й наділяє позитивними якостями – умінням спілкуватися і заводити друзів.

ЯЛИНА. Вважається, що ялина – енергетичний вампір, і садити це дерево біля будинку не можна. Але це не зовсім так. Ялина вбирає енергію протягом літа, а взимку ділиться нею. Тому її рекомендовано садити тим, хто відчуває взимку брак життєвої сили.

Ялина захищає сім’ю від сварок, допомагає стримувати емоції, забирає неприємне відчуття, що все йде не так, як повинно. Зауважте: розміщувати хвойні дерева необхідно подалі від будівель.

У деяких країнах вважається, що ялина виганяє з дому чоловіків. Побоювалися садити ялину біля будинку молодят, адже це могло позбавити спадкоємців. Але в регіонах, де хвойні дерева поширені найбільше, в такі прикмети не вірять.

КАЛИНА. Калина заспокоює нервову систему і допомагає одужувати після хвороб.

КЛЕН. Клен біля будинку допоможе вам позбутися негативної енергії, менше сваритися з члeнами родини. Він приносить довголіття, любов і матеріальний достаток. Життя людей, що живуть в домі, біля якого росте клен, буде спокійним і розміреним.

ГОРОБИНА. Горобина збереже ваш будинок і сім’ю від чорного чаклунства, нечистої сили і будь-якої негативної енергії. Вона розвиває екстрасенсорні здібності, особливо у дітей.

Горобина вчить контролювати свої почуття і показувати тільки тоді, коли це необхідно. Жінкам старше 40 років горобина може подарувати другу молодість. Приносить вона також любов і успіх у стосунках з протилежною cтаттю. Найкраще садити горобину біля вікон.

ЯБЛУНЯ. Яблуня – відмінний варіант для посадки біля вікон спальні молодої дівчини. Вона дарує красу, чарівність, віру в себе, удачу в любові і щастя в сімейному житті. Пов’язана яблуня також з вічною молодістю і довголіттям.

ПАПОРОТЬ. Прикмет щодо цієї рослини існує чимало, як хороших, так і поганих. Папороть знищує негативні емоції і перешкоджає сваркам. Якщо у вашому будинку бувають конфлікти між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми, ця рослина зведе їх нанівець.

Крім цього, папороть завжди вважалася рослиною, що приносить гроші й удачу, надійним захистом від нечистої сили. Разом з тим, папороть вважають енергетичним вампіром і приманкою для хвороб.

ДУБ. Вважається, що садити на подвір’ї дуб – це дуже погана прикмета, яка віщує смepть глави сім’ї. До того ж, аура цього дерева сприймає тільки здорових і сильних фізично людей. Дуб – заступник воїнів, але як і тую, навіть їм не рекомендується садити його на своїй ділянці.

БЕРЕЗА. Береза – дуже потужний захисник. Але рости вона повинна за огорожею вашого дому, біля хвіртки. Тоді вона не пропустить зло у ваш дім.

ГОРІХ. Волоський горіх можна посадити на ділянці, але не біля будинку і господарських будівель. Справа не тільки в прикметах, але і в його розгалуженій кореневій системі, яка може пошкодити фундамент.

ВЕРБА. Вважається, що той, хто посадить вербу, пoмpе того ж року. Тим більше не можна садити вербу на честь наpoдження дитини. Це ж стосується й осики. Вважається, що ці дерева приносять смepть і гоpe.

ТОПОЛЯ. Тополю також садять подалі від будинку. Вона позбавляє від негативної енергії, але перебуваючи дуже близько до житла, може і нашкодити. Вона також має шкідливу для будівель кореневу систему. Також тополиний пух протипоказаний алергікам.

СОСНА. Сосна може відібрати у вас урожай і згубити всі рослини, які будуть рости неподалік від неї. Але тут річ не так в магії, як у тому, що сосна має свої особливості, і розміщувати її потрібно з розумом. Енергетика ж у цього дерева досить позитивна.

ТУЯ. Прикмети говорять, що дівчата не вийдуть заміж, якщо на їхньому подвір’ї росте туя. У багатьох культурах це дерево скорботи і печалі. Тую часто садять на клaдoвищах. З іншого боку, вважається, що запах туї відганяє злих духів.

Джерело:intermarium.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *