Виперли з двох посад! Гучне звільнення Зеленського сколихнуло країну: «обезголовив» РНБО

Президент України Володимир Зеленський звільнив заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса з посади голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю та з робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

Указ президента №869/2019

Дослівно в указі: “1. … вивести з персонального складу Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю С.Кривоноса, увільнивши його від виконання обов’язків голови цієї Комісії.

2. Звільнити С.Кривоноса від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави”.

Відзначимо, що перед цим Кривонос заявив, що секретар РНБО Олексій Данилов не бачить його у складі Ради. Хоча він (Кривонос) вважає, що там ще може багато зробити на користь держави й реалізувати безпосередньо те, для чого туди прийшов.

“Як буде далі, чесно скажу, з урахуванням позиції секретаря РНБО, що він не бачить мене у Раді нацбезпеки й оборони. Хоча я вважаю, що там я ще можу багато зробити на користь нашої держави й реалізувати безпосередньо те, для чого я прийшов (реалізація програми “П’ять кроків”), – заявив він.

Що цікаво, Заступник секретаря Ради нацбезпеки й оборони Сергій Кривонос одразу відреагував на таку новину та заявив, що РНБО перетворилася в “посміховисько з клоунами”.

Так на відсторонення в п’ятницю, 29 листопада, чиновник відреагував на своїй сторінці у Facebook.

“Вечір перестає бути нудним”, – написав він.

На думку Кривоноса, відставка пов’язана “з небажанням певних посадових осіб реалізації програми з підвищення обороноздатності України “П’ять кроків”, як раз коли ми вийшли вже на фініш”.

“Секретар РНБО, якого попередні п’ять років війни не було видно і чутно ні на фронті, ні в тилу, таки проштовхнув підписання указу”, – вважає Кривонос.

До слова, раніше Кривонос заявив, що Росія має всі можливості для відкритого військового вторгнення в Україну. При цьому Кремль розробляє різні варіанти – від ракетних ударів до введення військ.

Він підкреслив, що Російська Федерація щорічно проводить військові навчання уздовж українського кордону.

За словами Кривоноса, найбільш реальним є сценарій в Криму і з боку Чернігівської і Сумської областей, адже на території Білорусі уздовж кордону України розташовані російські війська.

“Розробляються різні варіанти: завдання ракетних ударів, щоб повторити у нас югославський варіант, а потім ввести війська, – припустив генерал. – Або ж не вводити війська, а просто високоточними ракетними ударами поставити Україну на коліна”.

Джерело: korupciya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *